Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Hogyan ismerkedhetnék meg jobban velük - új évfolyamtársak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, én egy 8-osztályos gimnáziumba járok, 9.-es vagyok, most jött "mellénk" még egy osztály, nagyon szimpatikusak, suliban sokakkal beszélgetek is, köszönnek mindig stb.

De az a baj, hogy tanítás és ebéd után mindenki "hazaszalad", senki se marad bent, így nincs alkalmam hosszabb beszélgetésre velük (hiszen a 10 perces szünetek szerintem nem túl hatásosak hogy kialakuljanak barátságok). Ti mit tennétek helyemben? Hogyan tudnék velük többet beszélgetni? Szerintem a Facebook nem a legjobb megoldás..



2014. okt. 16. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed egyszer őket, hogy nincs e kedvük suli utan sétálni egyet a városban?! Ne komplikald tul es menni fog :))
2014. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! :) es a biztatast is!


Ma peldaul tok jo volt, mert maradtak bent nehanyan az en osztalyombol meg az ujak kozul is es tok jot beszelgettunk! Vegyesen fiuk lanyok :D

2014. okt. 17. 18:11
 3/3 anonim válasza:
Én 5.-ben voltam így. Csak kell közös témát találni közös programot szervezni megismerni őket és utánna kialakul a barátság :D :D :D ui.: Hajrá!! szorítok!
2014. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!