Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon aggodok a lanyomert,...

Nagyon aggodok a lanyomert, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lanyom 17 eves, eddig nagyon rendes volt, mindenben segitett, jol tanult, es soha nem volt kicsapongo. Az utobbi idoben viszont azt vettem eszre, mintha megfordult volna vele a vilag, nem tanul, hajnalban jon haza mindenhonnan (eddig is elengedtem hetvegente a barataival, de ejfel volt a maximum)rendszerint immunaltan, es nem egyedul, csak ugy hirtelen szakitott a baratjaval, akivel majd egy evig voltak egyutt, es nagyon normalis fiu volt, raadasul most egy olyan srac legyeskedik korulotte, aki nekem nagyon nem szimpatikus. (Igen, tudom, hogy nem nekem kell, hogy tettszen, de rola mindenkitol azt hallom, hogy egy igazi gyoker..)

Nagyon feltem Ot, nem szeretnem hogy baja legyen de azt sem tudom, hogy mit kene tennem, probaltam mar finoman rakerdezni nala, h mi a helyzet, de ilyenkor mindig ugy viselkedik mintha minden rendben lenne, es szerinte nincsen semmi...

Nem tudom mit kene tennem, de nagyon nem tetszik ami most folyik, se a lazadasa, se ez az uj fiu, semmi. Ha valaki tudna valami tanacsot adni, annak megkoszonnem.

43/n


2014. okt. 24. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy immunáltan? ><
2014. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erdelyben hasznaljak, erdelyi vagyok, mellesleg koszonom hogy megragadtad a lenyeget.
2014. okt. 24. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező az "illuminált"-ra gondolt! :)
2014. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok...lehetséges hogy valami olyan barátja/barátnője van aki kiváltja belőle ezt a "lázadást"! Ismered a baráti körét?
2014. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sok baratja van, a szukebb tarsasagot eleg jol ismerem, akikkel a legtobb idejet tolti, ott ezt senkibol nem neznem ki, mindegyik normlis, jo neveltetest kapott, egyik sem ilyen, ezert nem ertem..
2014. okt. 24. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Az igazi gyökér srác azt jelenti hogy egy okos, érzelmesebb fiú nem pedig olyan aki nem tanul, beszól másnak és menőzik?
2014. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen pont azt jelenti, mi mast is jelenthetne.....
2014. okt. 24. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hogy "kislányom, iskola van, tanulni kéne. éjfélre itthon lenni"

Te vagy az anyja, miért hagyod ezt?

2014. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, mivel a lányod már gyakorlatilag felnőtt, nem sok mindent tehetsz azonkívül h NORMÁLISAN, nem kioktatóan beszélsz vele. Mondjuk ez a lányodtól és a köztetek lévő kapcsolattól is függ.
2014. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!