Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti barátkoznátok...

Kamaszok! Ti barátkoznátok egy ilyen lánnyal? Miért?

Figyelt kérdés

elég furcsa..

ilyen dolgai vannak pl. beszélgetünk valamiről vagy csak úgy random elkezd énekelgetni, dalszövegeket mondogatni


olyan ötletei vannak, hogy pl. üljünk be a moziba úgy hogy a filmet az alapján választjuk ki, hogy hányast dobunk egy kockával


utálja a háborúkat, világbékét szeretne és emellett mindig érvel hogyha valaki megkérdezi


durván kikarikírozza a buta embereket


rengeteget mosolyog


rengeteget irronizál


órán csak úgy ránézek és rám néz ilyen elveteműlt sorozatgyilkos fejjel


Sokat rajzol, de ilyen absztrakt dolgokat amikbe aztán belemagyaráz miden félét


olyanokat mond, hogy szereti ha bezárják egy szekrénybe


egyszerre megeszik egy egész pizzát


titkos kézfogást talált ki


az embereket nagyon szereti megismerni



mindehhez külsőre egy alacsony szőke, mindig csinos ilyen hercegnő kinézetű lány aki amúgy 17 éves de olyan 13 nak néz ki


2014. nov. 3. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert aranyos lánynak tűnik. Olyasvalakinek, aki mellett nem kellene unatkoznom.
2014. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem, mert bolond... :) Igazából valszeg csak kreatív, meg jó a fantáziája és nem akar felnőni.. :) De szeretem a kicsit normálisabb embereket. :D

17L

2014. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon szeretné, ha különleges lenne. Ezért kliséket használ, amiket különböző filmekből és sorozatokból lesett el. Nem kialakult a személyisége, de ez alapján bármilyen lehet. Nem bíznék benne, az biztos, mert ő magasem tudja, hogy kicsoda. :)
2014. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Klassz lány lehet. Nem kell mindenkinek begyöpösödöttnek és uncsinak lennie.
2014. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, érdekes, nem uncsi lány, ez jó.

Mondjuk az hogy egy egész pizzát megeszik egyszerre nem egy különös dolog... teljesen normális.

2014. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyon hasonló barátnőm, a random énekelgetés, a mosolygás, az ironizálás, a hippi-életfelfogás, az elvetemült fej, az absztrakt dolgok rajzolgatása, a sokat evés és az emberek megismerése benne is megvan, a dobókockás filmválasztást pedig simán kinézem belőle. csak ő magas, barna hajú és minden csak nem hercegnő. Leginkább hippikalóz. Illetve én is hasonló vagyok, tehát igen, mindenképpen barátkoznék vele. Értelmes, egyedi és kicsit őrült csajnak tűnik, szerintem imádnám ha ismerném. 16/L
2014. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, érdekes embernek tűnik, jófejnek, és úgy érzem elfogadó is.
2014. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
nem hiszem, ezek mind elég erőltetettnek tűnnek, főleg hogy elég biztos vagyok benne, hogy ezt saját magadról írtad. de még ha nem is így van, akkor sem szeretem az ilyen "wow tök különc és egyedi vagyok nézzétek" embereket. van akiből ez csak úgy jön és tényleg tök jópofa, az olyanokkal szeretek egy társaságban lenni mert oldják a hangulatot.
2014. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerre megeszik egy egész pizzát"

WAT? Ez pl. hogy minősít bárkit is?

2014. nov. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért Luna Lovegood jutott rögtön eszembe? :)


Amúgy ezzel semmi baj, kicsit elvont, de biztosan barátságos leányzó lehet. Barátkoznék vele, legalább feldobná az életem :)

2014. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!