Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoktatok kávét inni suliban?...

Szoktatok kávét inni suliban? Van, aki otthonról visz?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen suli. Középsuliban reggel ittam otthon egyet, suliban nem. egyetemen annál többet:)..
2014. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szoktam. Általában reggel késésben vagyok,ezért ahogy beesek a suliba egyből megyek a büféhez,már mondanom sem kell ott szokott várni a finom habos kávé :).

10.osztályos korom óta kávézok,most vagyok végzős.


Otthonról sose vittem még,ha már otthon lefőzöm akkor gyors meg is iszom,de én például szeretem a kávét,szépen ülve,nyugodtan elkortyolgatni.

2014. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, inkább cappuccinot szoktam inni, de azt is csak otthon és nem rendszeresen, csak ha megkívánom. Viszont a suliban lehet kapni mindkettőt, pár osztálytársam szokott kávézni és persze mások is, de olyan is van, aki otthonról hozza magával termoszban.
2014. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, otthon vmikor egyet reggel, és a suliban automatából veszek. 9. -es vagyok
2014. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam.
2014. nov. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyet iszom itthon, reggel, egyet délben a suliban. Ez biztos, de néha délután is becsúszik egy harmadik, ha elmegyünk kávézni, vagy csak úgy, a suliban.
2014. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Agyon ne üss, én nem szoktam, csak a barátnőim, ha jól tudom, tejeskávét. Az iskolában veszik, még nem láttam, hogy otthonról hozták volna. Nyolcadikosok vagyunk.
2014. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha szoktam az iskolában
2014. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anno gimiben bevittem instant kávéport, tejport és cukrot. Meg egy bögrét. Így suliban 2-3 kávét is megittam naponta. Mondjuk ez már a vége fele volt, mikor baromi sok lyukasóránk volt, és nem tudtunk mit kezdeni a szabadidőnkkel.
2014. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!