Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, törték már fel a...

Kamaszok, törték már fel a Facebookotokat? Ha igen miért, és mi lett a következménye? És ti törtétek fel a másét?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Az nagy baj, ha valakinek egy feltört facebook account tönkre tudja tenni az életét, vagy súlyos következményei lehetnek. Ezen érdemes elgondolkodni, hogy vajon miért van így? Ha élő kapcsolatod van a barátaiddal, ha őszinte vagy magadhoz és másokhoz, akik fontosak neked, akkor ott sem találhatnak olyat, ami ezen változtat, ha pedig a nevedben jár el valaki, akkor az első adandó alkalommal fel fog tűnni mindenkinek, mert valóban ismernek. Amennyiben ez nincs így, az nem biztos hogy annak a hibája, aki feltörte.
2014. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan érdekel, akkor írok priviben...
2014. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Velem nem történt ilyen, szerencsére. Csak az egyik ismerősömmel
2014. nov. 10. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Így arc nélkül felvállalom, az exem facebookján, többször is jártam kb. 1 éven keresztül. Nem csináltam "semmi rosszat" csak olvasgattam hogy miket mond a hátam mögött.
2014. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az iwiw fiokom törte fel a volt osztálytársam.s az adatlapom átírta :(szerencsére egy jó barát felhívott h nezzem meg,mert módosított lett.
2014. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint a 4. valaszolonal.


Hihetetlenul gusztustalan, kamu dolgokat irt rolam.. :( Kozos ismerosunknek peldaul olyat, hogy en imadtam a pisiszexet, kertem, hogy a szamba pisiljen.. Es persze hogy mondhatnam el az igazat, mikor nem is kellett volna tudnom, mit ir masoknak.

2014. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal törték fel, megváltoztatták a jelszavam, vőlegényemmel szakítottak a nevemben, azzal a címszóval, hogy van más.. Kollégista vagyok, pont akkor romlott el a mobilom, szóval ezt csak akkor tudtam meg, amikor exem megüzente haverommal, hogy.milyen szemét vagyok , hogy szakítottam a vőlegényemmel és látni sem akar.. közben még írogattak egy csomó pasinak, hogy mennyire szívesen lefeküdnék velük..

Vőlegényemet nem tudtam elérni egész héten, csak amikor megvártam pénteken náluk hogy hazaérjen munkából..

2 napig nem aludtam, nem ittam, nem ettem..az alatt a 2 nap alatt annyi cigit szívtam el, mint egy hónap alatt és végig bőgtem azt a 2 napot, mert akárkinek a mobiljáról is hívtam nem vette fel a telefont és tudtam hogy most utál.. amikor meglátott nem tudta hogy megöleeeljen vagy elküldjön a fenébe..

Utána ezt az ő facebookjával is eljátszották..de akkor azt írták csak nekem, hogy "szia, remélem tudod épp kivel dugott a pasid"

Az volt a szerencse, hogy felhívtam Balázs főnökét, aki közölte, hogy Balázs éppen dolgozik, ott van 4 órája, ha gondolom lefényképezi a dokumentumot, amit a becsekkolásnál készít a gép, ezzel is bizonyítva hogy órák óta ott van és akár oda is adja Balázsnak a telefont, szóval beszéltem vele, elmondtam mi volt..

Azóta azon vitatkozunk, hogy ha megtaláljuk ki volt, akkor melyikünk fogja összeverni előbb..

Ja meg akkor nézzük meg egymás üzeneteit amikor akarjuk egyikünk se szokta, de ha ilyesmi van akkor megpróbálunk belépni a másik facebookjába és ha nem jó a jelszó, akkor tudjuk, hogy feltörték..

2014. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ige, törték már fel. Épp egyik barátnőmmel chat-eltem, és egyszer csak látom, hogy valaki az én nevemmel undorító szövegeket ír neki... Pl valami hasonló volt: "Te mocskos, büdös cigány kva" Barátnőm meg csak annyit látott, hogy én küldtem neki, de én ilyeneket nem gépeltem be, az is biztos... Fogalmam sincs, hog ki lehetett, aki feltörte, szerintem csak egy idegen, aki nagyon unatkozott, de nem lettek súlyos következményei, barátnőm elhitte, hogy nem én írtam neki ezeket.
2014. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!