Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Verekedtetek már?...

Kamaszok! Verekedtetek már? Miért? Ha igen, akkor te vagy az ellenfeled kezdte? Lett valami következménye?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy mindíg belémkötnek esténként mikor járok haza...

de szerencsére még azért nem vertek meg, mert nem adtam cigit...mivel nem dohányzok...

2012. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a testvéremmel. :) De szerintem ez mindenkinél előfordul, ha van testvére... :D

16/L

2012. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. 16/L
2012. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen.Azért mert van barátom egy éve,és egy csaj előttem,egy buliban egész szépen rástartolt,leakarta smárolni,ült az ölébe,meg puszilgatta.Kihívtam,(szóval én kezdeményeztem) és mondtam neki hogy ha mégegyszer ilyet meglátok,a földig verem.Kinevetett,vissza bement és elkezdett kavarni a pasimra.Odamentem és püff-paff.:D Kapott elég szépen.Alig bírtak leszedni róla,a csaj meg csaj ordibált a földön.Következménye annyi lett hogy rá 1-2 hétre a suli előtt vártak vagy 20-an.:D de benyalták mert nekem is vannak barátaim.:D egyből visszavonulót fújtak.
2012. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

már sokszor.. volt mikor én volt mikor más.. rendőrségi ügy nem lett belőle, de a suliban rezgett a léc..

17/L

2012. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Még sosem verekedtem, bár pofoztam már meg egy fiút. Hét éve társas táncolok, és épp amikor nem volt párom, jött egy új srác, és vele táncoltam. Nem is lett volna gond, mert alapvetően kedves és nyitott vagyok mindenkivel. De egy idő után a srác annyira elkezdett nyomulni, hogy elég kellemetlenül éreztem magam, és mikor egy új elemet gyakoroltunk a rumbánál, megfogta a fenekem. Meglepetésemben óriási pofont adtam neki, és a csoport nagyrésze minket bámult. Hát elég ciki volt, de azóta már jóban vagyunk :)
2012. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt.

Nem vagyok rá büszke de megvertem két srácot, akik amúgy fiatalabbak voltak...

Két éve történt, és a lényeg az, hogy sorban álltunk, mikor engem és az öcsémet is kikezdtek. Észnél voltam, mondtam a tesómnak hogy ne törődjön velük, mert majd abbahagyják a lökdösődést és a dumálást. (Amúgy németek voltak, nem értettük mit pofáznak.) De nem tették. Vártam, tűrtünk, de akkor telt be a pohár, mikor öcsémre akkorát rávert az egyik, hogy csattant a hátán az ütés. Ekkor megfordultam neki estem, elkezdtem fojtogatni, de feleszméltem és a földön hagyva eljöttünk tőlük. A másik srác is kapott, de nem olyan durván mint akinek nekiestem..

Tanulság: Soha ne kezdj ki egy 13 éves lánnyal, akinek mindennél fontosabbak a szerettei, még ha gyengének is néz ki. ;)

15L

2012. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát verekedni még nem verekedtem, csak pofont adtam úgy 3x.:) Egyszer még 5.-ben, amikor megbántott egy fiú osztálytársam. Másodjára azért mert egy osztálytársam többször is megfogta a fenekem(de előtte mondtam neki, hogy fejezze be mert kap egy pofont). Harmadjára meg úgy kb. egy hete pofoztam fel egy haverom mert egy csöppet részeg volt és reméltem, hogy attól egy kicsit kijózanodik.:D


Viszont az egyik osztálytársam sokszor verekedett. Egyszer, amikor vmi meccsen voltak(azt hiszem sulival) egy srácnak úgy behúzott, hogy eltört az orra. Igaz ő kezdeményezte a verekedést, de azért mert az a srác sértegette(nem csak a meccsen, hanem előtte is jó pár éve). Bírósági ügy lett belőle de sikerült eltusolni a dolgokat, mert az osztálytársam apukája ügyvéd. Szerencsére csak ez az egy durvább esete volt, a többi csak olyan, hogy verekedett meccseken ezért a következőn nem játszhatott stb.

2012. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Még általános iskolában amikor összevesztünk a barátnőmmel volt egy kis hajtépés.A fiúkat is felpofoztam ha beszóltak.Ezek olyan 12-13 éves koromban történtek,nem komoly.Azóta nem csináltam így semmit,mert nem is kellett.úgy hogy semmi komoly nem volt még.
2012. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem. Mindig kerültem a bajt, és sosem kötöttek belém.

Tehát még soha nem verekedtem :-)


19f

2012. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!