Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál hozzá, ha 14 éves...

Mit szólnál hozzá, ha 14 éves gyerekednek egyre inkább tetszenének a kommunizmus eszméi?

Figyelt kérdés
Benn lenne a szobájában egy kis Lenin-mellszobor, a falán szovjet zászló lógna, hallanád, hogy a számítógépéből kommunista mozgalmi indulók üvöltenek, be akarna lépni a Munkáspártba, és azt mondaná, hogy annak ellenére, hogy nem élt benne, szerinte jó volt a Kádár-rendszer, de még a késői Szovjetunió és az NDK is.

2014. nov. 11. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom nincs sok köze a kommunizmus eszméinek a kommunista államokhoz.
2014. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy kisfiam, jó rendszer még nem létezett. Egyébként az eszme jó, de csak viszonylag kis létszámú csoportban valósítható meg.
2014. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Minden tini lázad valamivel. Majd kinövi. 14 évesen fekete hajam volt és acélbetétes bakancsról álmodoztam. Most meg egy konzervatív, nyugodt családanya vagyok. Nem pörögném túl a dolgot, majd lenyugszik. N31
2014. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Miért nyugodna le? Nem feltétlenül lázadás, ha más politikai nézete van, mint az átlagembernek. Főleg, hogy az átlagember tudása nagyon kevés.
2014. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább ahhoz nem tudok hozzászólni hogy te ilyen marhaságokat kitalálsz.... Egy 14 éves gyerek szobájába nem lesz Lenin-mellszobor, a falán nem lesz szovjet zászló, nem hallgat a számítógépén kommunista mozgalmi indulókat, nem akar belépni a munkáspártba. Realista vagyok és megelégszem azzal hogy ez egy túl életképtelen nonszensz képzelgés ahhoz hogy nekem valaha is életembe azon kelljen gondolkodjak, mit tennék ilyen helyzetbe...
2014. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Magyarmanó ***** válasza:
11%

A Horthy rendszert istenítő videókat nézetnék vele..csak abba hagyná ezt a hülyeséget..


Amúgy viccen kívül!


Értesd meg vele, hogy az egy bukott és rossz eszme amellyel a nemzeti öntudatot pusztítják..


a Lenin szobrot meg elkoboznám :D

2014. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Magyarmanó ***** válasza:
20%

"Én inkább ahhoz nem tudok hozzászólni hogy te ilyen marhaságokat kitalálsz.... Egy 14 éves gyerek szobájába nem lesz Lenin-mellszobor, a falán nem lesz szovjet zászló, nem hallgat a számítógépén kommunista mozgalmi indulókat, nem akar belépni a munkáspártba. Realista vagyok és megelégszem azzal hogy ez egy túl életképtelen nonszensz képzelgés ahhoz hogy nekem valaha is életembe azon kelljen gondolkodjak, mit tennék ilyen helyzetbe...

"


Én 13 évesen voltam pl.: elég erősen "Jobbikos" és be is akartam lépni és ismertem még ilyeneket, én kinőttem hála a jó Istennek de ő nem biztos, hogy kifogja és akkor egy politikai analfabéta lesz belőle..azt meg gondolom senki nem akarja. 13 évesen még nem való neki a politika..én is csak hülyeségeket tanultam belőle népvakításokat még túl naiv hozzá én is az voltam..

2014. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Azt, hogy majd kinövi


14 évesen ilyen az ember


de ha normális értékrendje van (és az van, mert arra tanítottam még korábban) akkor ezt abba fogja hagyni egy idő múlva

2014. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A kommunista eszmének azért vannak pozitívumai (mindenki egyenlő), szóval nekem is tetszik. Csak kár hogy a gyakorlatban soha az életben, sehol nem lehet megvalósítani.


Remélhetőleg kinövi majd. Esetleg ha tájékozódik, érdekes dolgokat tudhat meg, hogy azért ott volt vastagon mindenhol az érem másik oldala is.

2014. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
A kommunista ESZMÉK pozitívak és szépek. Vannak a kamaszoknak ilyen eszmés időszakai, pl. nekem is volt, de aztán majd kinövi, legalább tájékozott lesz egy adott területről.
2014. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!