Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehetne felhívni a...

Nlorant82 kérdése:

Hogy lehetne felhívni a magyar nép figyelmét a nyilvánvaló hazugságokra?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert Magyarországon a magyar nép úgy tűnik mindent be vesz! Lásd 16 éves terrorista lány akart csatlakozni az Iszlám államhoz jó hogy nem azt mondják hogy 1 éves kis gyerek akart csatlakozni az Iszlám államhoz de a csúcs terrorelhárítás (TEK) lekapcsolta! Meddig lehet az államnak hazudni és meddig hisz neki a nép lehet holnap a te gyerekedre fogják rá hogy terrorista! Vagy sík ma 1-2 éves gyerekeket megkínozni a rendszer fent maradása érdekében? Meddig mehet el az állam? Mikor mondja neki a nép hogy ne hazudjon össze vissza! Amúgy ha igaz lenne hogy van Iszlám állam nevű terrorista szervezet ugyan már miért nem a TEK Központját bombázta volna le egy U.S.A tól szerzet drónal mert egyszerű MAC címes azonosítást hasznának ezek az eszközök és már fel is törték őket ez hozzáférhető a neten és csak a célpont GPS koordináták kellenek a drónnak hogy bármit szétlőjön a TEK központjának a GPS koordinátái meg megtalálhatók tehát végkép nem értem hogy ha ilyen egyszerű és ez egy kemény terrorszervezet miért nem tett semmit miért hagyják hogy az embereit elfogják mert érdekes mindig kiszabadítják őket tehát egyszerű a történet a TEK egy fiatal lányt szeretet volna kínozni ezért is fogta el meg beadja a népnek hogy ök aztán profi terrorelhárítók holott sehol sincsenek egy normális terrorelhárító osztaghoz képest néhány kiszuperált készenléti rendőrből áll az egész csapat! A Készenléti rendőrség meg a tüntetők szétverését végzi tüntetéseken nem kell elhinni hogy így van hasonlítsátok össze a TEK és a készenléti rendőrség felszerelését és meglátjátok hogy ez az igazság ja van egy kiszuperált katonai járműjük aminél hobatt lehetet volna vásárolni a Hasznaltauto.hu -n mert ott is árultak pont olyan katonai járművet 1.700.000Ft ért csak az újabb kiadás volt és nem gyengítetek meg a páncélzatát villogóval meg egyéb értelmetlen dolgokkal mint ahogy a TEK tette a sajátjával! Egy normális Tankja nincs a TEK nek! Én 0 nak tartom a TEK et annak ellenére hogy személyesen találkoztam velük! Egy maffia vagy egy terrorszervezet egy pár másodperc alatt elpusztítaná az egész szervezetüket miért nem fejlesztenek hogy jobbak legyenek és hogy ez ne fordulhasson elő? Mert a a tapasztalatom hogy a gyengéket merik csak bántani mert én soha nem voltam se terrorista sem maffiózó még is kaptam terrorizálást mikor még egy fegyverem sincs és mindezt ártatlanul na ezért nem hiszem el hogy ez a szervezet ér is valamit mert Én hívtam ki a betörök ellen őket és a végén engem nyomtak le a földre ja igen 1 óra múlva elengedtek félre értés történt elnézést! Csakhogy a házam tönkre tették betörték az ablakokat télvíz idején fagyoskodtam a fűtés mellet mert a ház mindenhol lyukas volt az ö jóvoltukból azóta nem hívom őket(internetszolgáltató cégnél őket kell értesíteni) ha betörés van a cégemnél saját magam kergetem el a betörőket

és ezt nekik köszönhetem mert még nem jártak felém addig félős voltam ma már a betörő old kereket ha meglát! Ennek ellenére senkinek sem kívánom hogy a TEK ártatlanul be TEK-kelje! Nem volt egy tűzharc sem a TEK-sekkel mikor állítólag ilyen meg olyan kemény maffiózókat kapnak el

azért mert valójában ezek koholt maffiózók vagy terroristák mert Magyarországon a kormány a Maffia 1990 óta de szerintem előtte is az volt csak most már vérszemet kapott! A népünk miért nem veszi észre a nyilvánvaló hazugságokat? Amit a média lead azt miért veszik ténynek?



2014. nov. 10. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg inkabb nem kene osztanod az eszt, amikor neked is eleg keves van.
2014. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Ez nehéz kérdés. Tapasztalataim alapján kijelentem, a legtöbb ember mo.-on buta és tudatlan. Jobban meg lehet őket vezetni, mint bodri kutyát merev-pórázon!!! Sajnos...

De alapvetően igaz a fentebbi megállapításom az egész bolygó lakosságára is!!! Többé-kevésbé...

2014. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
"Szerintem meg inkább nem kéne osztanod az eszt, amikor neked is elég kevés van." Ezt inkább nem is véleményezem mérnők informatikusként! Én nem tartozom azokhoz akik a fejüket egyéb célra használják! Én gondolkodásra használom!
2014. nov. 10. 11:12
 4/9 A kérdező kommentje:
A másodikkal nagyon egyet értek de sajnos az nem derült ki hogy hogy lehetne a nép szemét kinyitni hogy senki ne tudja pórázon vezetni a jövőben!
2014. nov. 10. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
perszepersze, mérnök informatikus :)
2014. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"...Magyarországon a kormány a Maffia 1990 óta..."

Ha ilyen vagy hasonló tényeket olvasnak a köztudottan szolgalelkű emberek, akkor szerintük nincs igazad. Ha viszont valamelyik politikus hazudik nekik egy egyértelműen nagy marhaságot, akkor meg rá fognak szavazni. Ez is tény, mert megtörtént.

A kérdéseden már én is gondolkodtam, hogy miért hiszékenyek az emberek. Mint ha szándékosan igényük lenne a mesére és hazugságokra. Volt már arra is példa, hogy valaki odaadta millióit egy látnoknak rontás levétele céljából. Aztán keresett egy látnok kereső látnokot. Gondolom az nem látta a varázsgömbjén belül hogy melyik trópusi szigeten költi el a lopott milliókat. Valószínű azért adta át rontás levétele céljából, amiért általában hiszékenyek az emberek: Mert a szegények mindent elkövetnek azért hogy szegények maradhassanak, vagy ha átmenetileg nem azok akkor szegénnyé váljanak. Sőt azért is hogy más is szegény legyen.

Valószínű felesleges felhívnod az emberek figyelmét a hazugságokra, mert makacsul ragaszkodni fognak ahhoz hogy átverjék őket.

2014. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A YouTube-on is megvan az "Elhallgatott gyalázat" című film, ami a "felszabadító szovjet vörös hadsereg" (szándékosan kisbetűvel írva) csoportosan elkövetett nemi erőszakjairól szól. Több százezer nőt erőszakoltak meg. A filmben hogy reagálnak erre a tényre az emberek: Áh, ilyen nem volt, a lány kacérkodott, ők a felszabadítóink, stb. Ekkora birkák az emberek!!!! Azt hiszik el ami hazugság, mert fehérgalléros bűnözők mondták. Az egykori szülőfalumban a felszabadító vörös hadsereg egy 13 éves lányt és 4 nőt erőszakolt meg, az egyik terhes volt aki utána elvetélt. Ennek ellenére az iskolában tanultuk a nagy hazugságot a vörös hadseregről, bár azért volt egy normlis töri tanárunk is aki mindig azt mondta hogy a tanított történelemből legalább 90 % hazugság illetve hogy pont az ellenkezője igaz.
2014. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban nem lehet már tudni, hogy mi igaz, mi nem, hiszen mindenki azt mondhat amit akar és akkor döntsd el.
2015. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 galgatorix válasza:

Mit akarsz te a mérnökinfoval meg a mac cím alapú feltörêssel?xd

De jó hogy nem kell itt a neved vállalni mert így név nélkül annyira nem járatos le magad az összeesküvés elmélettel. Lol

Lehet nem az országnak van baja hanem neked xd

2018. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!