Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elmondjam az apjának?

Szerintetek elmondjam az apjának?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy 14 éves lányomat még nem engedjü bulizni. az apja nem volt otthon és elengedtem őt azzal a feltétellel hogy én megyek érte éjjel 1re. Hát a lányom eléggé részeg volt. most könyörög hogy ne mondjam el a férjemnek. nemtudom mi legyen. ha a ferjem megtudja engem is okolni fog hogy hogyan engedhettem el 14 évesen és ő is megkapja a magájét amit persze megérdemelne.


( házibuli volt egyébként ahol ismertam a lányt meg a szülőket. arról volt szó hogy otthon lesznek a szülők is. nem ellenőriztem le mivel éppen sok munkám volt. tudom ez nem indok többet ilyen hibát nem is fogok elkövetn. de sok dolgom vot és elhittem a lányomnak hogy szülők is lesznek)


2014. nov. 13. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem mondanám el az apjának!De!Az is biztos,hogy most jó darabig sehova sem mehetne.Számomra meginogna a bizalom irányába.
2014. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Most ki lehet akadni, hogy úristen ivott 14 évesen....mi is ezt csináltuk.
2014. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
a bizalom nálam is megingott. főleg azért mert hazudott. a másik meg hogy 14 éves lány ne nézzen ki úgy. ( alig tudott magáról). ha nemmegyek érte időbe kitudja melyik szobában kivel kötött volna ki. ebből arra tudok csak következtetni hogy nem érett mé a bulizásra. nem tud vigyázni magára és felelőséget válallni
2014. nov. 13. 14:47
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Itt a folyamatos tiltás eredménye: egyszer végre kiszabadul a börtönéből és akkor nem tudja hol a határ. Attól, hogy otthon ül, nem fog megérni a bulizásra, és nem fogja megtanulni, hogy mit lehet és mit nem.
2014. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

14 éves!!!!!

és nincs minden tiltva. csak a hajnalig való bulizások

2014. nov. 13. 15:23
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Sosem hazudunk egymásnak az apjával. Ez alap nálunk. Őszinte mindenki mindenkivel. Fel sem merülne, hogy titkolózzak.
2014. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg épp azért lett ennyire részeg, mert ennyire fiatal és nem tudja a határokat, hogy mennyi alkoholt ihat. Valószínű, hogy nem szándékosan csinálta, és biztos vagyok benne hogy ő sem élvezte. Ez is egy dolog amit meg kell tanulni, és jobb egy házibuliban ahol ismeri a többieket, mint kitudja hol. Én azt mondom nem feltétlenül kéne megbüntetned, csak simán ne engedd el egy ideig így bulizni. Legközelebb majd jobban vigyáz.
2014. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Amikor először voltam bulizni, idősebb voltam 1 évvel. Nagyon csúnyán berúgtam pont azért mert nem ismertem a saját határaim és kevertem a piát. Mindenki így kezdi, ezért szerintem nem kell megbüntetni.


Azért viszont, hogy hazudott a szülők ott létéről már lehet beszélni. Miért tette ezt? Olyan barátnői vannak akiknél ciki lenne ha nem mehet? Vagy alapból hazudozós típus? Nagyon kalitkában tartjátok?

2014. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj,ne csodálkozz,hogy a lányod hazudozik neked..hiszen milyen példát lát otthon. Az anyja az élettársa,férje előtt hazudozik (nem kis dologról). Ezek után nem értem miért lepődsz meg ha a lányod sem mond igazat.
2014. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Azért álljon már meg a menet, egy 14 éves lány igencsak ne házibuliba töltse az estét, főleg ilyenkor iskolaidőben.
2014. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!