Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van olyan iskolatárs...

Kamaszok, van olyan iskolatársatok akit szinte mindenki utál, pletykálnak, röhögnek rajta a háta mögött?

Figyelt kérdés
Ha van olyan, mit tett, mivel érte el az utálatot, kiközösítést.
2014. nov. 19. 19:07
 1/6 A kérdező kommentje:
*?
2014. nov. 19. 19:07
 2/6 anonim válasza:
24%
Engem útálnak kiröhögnek de ha hazudnak is az nagyon felbasz ezért meg is kapják ami jár nekik jól mwgverem megrugdosom azokat mert az oké ha gyökerek de ne hazudjanak
2014. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Igen van. Egy kicsit sajnálom a csajt mert senki se kedveli az osztályból és a poénok fele róla szól.


Szegény nagyon csúnya - amiről oké nem tehet , de olyan apróságok amik már az igénytelenség oldalán vannak még azokkal sem törődik pedig nem szegény ,,hogy ne engedhetné meg magának hogy a szemöldökét kiszedje vagy kiszedesse ami már összeér. Vagy van bajsza de borotválja!!!


Nem gyantázná le. Szóval az ilyesmiket én már tényleg annak tulajdonítom hogy nem is érdekli a külseje . Nem arról van szó ,hogy smink az egy dolog aki akarja az tegye és oké ha ő nem , de apró dolgok amitől igénytelen lesz.


A másik a viselkedése: Mindenkinek hazudik a jegyeiről . A múltkör egyik barátnőm hogy kettes matekot írt és amikor megkérdezték hármast mondott. Ez csak egy. De mindig hazudik.


Most kitalálta hogy azért nem bukfencezik tesin ,mert fáj a ezek és egy anyag zsebkendővel van bekötve a keze. Erre vagy 6-7 fajta változatot hallottunk eddig hogy mi történt a kezével. Közbe meg ott emelgette a fájós kezével a székeket az osztályban :D


Azonkívül ,mindenki dolgába belebeszél szörnyen értetlen. Odajön és elkezd beszélni hozzám vagy másokhoz , de nem várja meg hogy az illető elmondja a mondandóját -nem ő belebeszél. ha kölcsön kér egy tollat meg sem várja a választ kiveszi a kezedből.


Szóval bocs hogy hosszú lett , de kijötte az indulatok! :)

Gimnázium 9. osztály

2014. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen, egy fiú, akit senki sem szeret és majd mindenki rajta röhög. Hogy miért? Mert mindenkivel bunkó, abszolút képtelen dolgokat hazudozik, a tanárokkal is tiszteletlen (erre most lehet jönni, stréber vagyok, de nálunk azért alap, hogy a tanárhoz nem úgy szólunk, mint egy útszéli k***ához), soha, semmit nem tett a közösségért és a tetejébe még csúnya is, szóval mindenkinek, még a legfelszínesebbeknek is van okuk, hogy ne kedveljék. A tesóm (ő fiú; ikrek vagyunk és egy osztályba járunk) és a legjobb barátja néha próbálnak vele beszélgetni, de akkor is úgy csinál, mintha ő fingotta volna a passzátszelet, vagy tudom is én. Aztán, hogy a hazugságai közül említsünk párat, állítása szerint azért nem vették fel a színjátszókhoz, mert túl tehetséges és nem akarták, hogy a többi tagnak kisebbségi érzése legyen és ezt a tanár mondta neki. Megkérdeztem a tanártól, de azért nem vették fel, mert a felvételire meg se tanulta a kötelező verset, a szabadon választottat meg úgy adta elő, mint egy kisiskolás, aki bemagolta az Anyám tyúkját, de felelés közben még az orra előtt döngicsélő légy is jobban érdekeli a versnél (szó szerinti idézet). Vagy a másik kedvencem, hogy az ilyen-olyan felkapott helyen szokott "dídzsézni" és DJ Franctugyjakicsodadevilághíressel szokott fellépni. Aha, én meg az angol királynő unokája vagyok. Szóval enyhén szólva elviselhetetlen a gyerek. 16/l
2014. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy lány osztálytársam, aki szegény olyan ostoba, mint egy féltégla, de folyton osztja az észt, és ő mindig mindent nagyon megmondd.
2014. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van. Pletykás, hazug, idióta (erre még büszke is), és gyáva.
2014. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!