Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 16 éves (december...

Engednéd a 16 éves (december elején lesz 17) lányodnak hogy egy 24 évessel legyen együtt?

Figyelt kérdés
Ismerősömtől hallottam az esetet.Nekem nincs még gyerekem,de én szerintem engedném,csak érdekel más hogy van vele.

2014. nov. 24. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ha megtiltod nem fog találkozni vele?-de igen, akkor meg már jobb ha tudsz róla.
2014. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sem tiltani, sem megengedni nem lehet semmit. Mindenki el kell, hogy kövesse a saját hibáit.
2014. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam mikor párom 22..

2 hónappal utána töltöttem a 18-t miután osszejottunk. Szóval nem tudom. Csak érdekelne egy 24 éves fiú mit akarhat a 16 éves lányoktól. Helyzettől , embertől függ , hogy mit szólnék a dologhoz. A férjem szerintem kiugrana a harmadikrol :D

2014. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 voltam a férjem 23 mikor összejöttünk. Azóta eltelt 13 év 7 éve házasok vagyunk és van két szép gyerekünk. A kérdésre a válasz ha a lányom akkora lesz simán fogom engedni mert lehet hogy érettebb a koránál. Engem sem érdekeltek soha a velem egykorúak.
2014. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez még normális korkülönbség.Különben is,engeded,vagy nem,de csinálni fogja.
2014. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mit tiltsak rajta? Úgyis megtalálja a módját hogy együtt legyenek, akár a hátam mögött is. Miért lenne jó kiharcolni, hogy én tudjak róla a legkevesebbet, mert majd szépen megkerül engem? Egyes szülőknek kellene inkább azt felfogni, hogy a gyerekeink nem a tulajdonunk, főképp nem tárgyak. Terelgethetjük őket,de helyettük nem dönthetünk. Ennyi idős korra már átadtad az alapokat, innentől személyiséget formálni te nem tudsz, maximum elmarod magad mellől és mindenki tud majd róla mindent, rajtad kívül. Na és persze mindenki más "hibás" lesz majd ezért az állapotért, csak az ilyen szülő nem. Mert más szemében a szálkát is, sajátjában meg a gerendát sem... Én inkább arra törekszem, hogy igényes, jó értékrendje legyen a gyerekeimnek - és akkor valószínűleg normális párt választanak majd. A kora legyen a legkevesebb.
2016. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!