Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges hogy december...

Az lehetséges hogy december 3. -ra nem vártam, a párommal meg 1. -én voltunk együtt, de a menstruációm azóta sem jött meg. Már most kimaradt volna?

Figyelt kérdés
Sajnos a párom külföldön dolgozik és nagyon keveset találkozunk ezért decemberben csak egyszer tudtunk együtt lenni, a menstruációm előtt egy-két nappal. És 3.-án amikor kellett volna neki már meg sem jött. Ez azért fura mert nem rég voltam orvosnál aki mindent rendben talált, illetve amióta menstruálok mindig pontosan érkezett. Viszont azzal nem vagyok tisztában hogy már ki is maradhat így a menstruációm? Van valakinek esetleg hasonló tapasztalata? Tudna nekem ebbe valaki segíteni? Köszönöm!
2014. jan. 10. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ha terhes vagy, akkor már a leggyatrább teszt is kimutatja, vegyél egyet!
2014. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9 nap telt el az aktus óta. Nem hiszem hogy mutatna bármit is.
2014. jan. 10. 20:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat, elnézést rosszul írtam!!! Január 3.-ra nem vártam és január 1.-én voltunk együtt a férjemmel. Így a jó. Bocsánat
2014. jan. 10. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
En pl igy estem teherbe. :-). Annyi kulonbsegel h vmit maszatoltam akkor. A szules datuma es baba nerete is igazolta vegig h akkor jott ossze es maskor nem is tudott. :-). Szoval van eselye de en meg 1 hetet varnek legalabb a teszttel es csakis reggel csinalnam meg. Lehetseges h attol nem jon meg passz. Ha tovabbra se jon meg csinalj kicsit kesobb tesztet mert meg tul korai lenne most.
2014. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Jaj de jó ilyet olvasni hogy valakinek így sikerült a baba.:) Ha nekünk is összejött akkor kifutok a világból boldogságomban :) Igazad van, nem tesztelgetek feleslegesen, egy hetet még mindenképpen várok vele. Nagyon köszönöm a válaszod! :)

2014. jan. 10. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!