Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit tennétek, ha...

Szülők! Mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a lányotok egy buliban vesztette el a szüzességét részegen?

Figyelt kérdés
A lány 18 éves, soha nem engedték sehova, nem tudta hol a határ, és megártott neki a pia. Megtudnátok bocsájtani? A lány nagyon megbánta amit tett.
2014. nov. 24. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Semmit, van ilyen.

Szerintem ezen nincs mit megbànni így alakult, a lènyeg hogy vèdekezès volt-e?

A szüzessèg túlèrtèkelt dolog.

2014. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan amit ne bocsájtanék meg ezt meg főleg. anyjaként az a dolgom hogy mellette legyek, jobb belátásra birjam és a helyes utra tereljem. nyilván belül mérges lennék de inkább probalnek vele elbeszelgetni hogy miert ivott ennyit es megkoszonnem neki a bizalmat, amit akkor mutatott mikor hozzam fordult ezzel.
2014. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Megbeszélném vele, de nem bántanám. Ez egyértelműen szülői hiba.

A túlzott tiltásoknak ez a következménye.

Az a tini, akinek tiltják mondjuk az alkoholfogyasztást, a sötét parkokba fog a haverjaival menni, hogy kommerszvodkát iszogassanak.


Bizonyos határok között engedni kell a gyereket, hadd próbálgassa a szárnyait. Mert aztán hirtelen felnő, és elkezdene repülni, de mivel előtte nem próbálgatta a szárnyait, úgy a porba zuhan, hogy csak nyekken.

2014. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez a legjobb a lehetőségek közül , mert a szexbuli vagy az erőszak az kegyetlen lenne . Ez történt , semmi gond és jó hogy nem a folyóba vagy épületről esett le . Nem tartozna ránk , de ha megtudnánk nem lenne botrány . Csinált mindenki érdekeset fiatalon .
2014. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Milyen kérdés ez??? Egy szülő megbocsájt. És egyébként is. 18 éves. Ma má csoda, hogy eddig szűz valaki... Egyébként még örülnék is, ha elmondaná a lányom...
2014. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Be kell zárni a szekrénybe!
2014. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány. A fiú húzott gumit + ez már több, mint egy hete volt és azóta már megjött.

Nem tudom mit tegyek. A fiú akibe beleszerettem elhagyott ott a bulin az ex nőjeért..

2014. nov. 24. 19:08
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Akkor őt is be kell zárni a szekrénybe!
2014. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%

Hát először is nagyon gratulálnék magamnak, amiért ennyire szrul sikerült nevelnem.


Aztán gratulálnék neki is, hogy annyi esze volt, hogy védekeztek.

2014. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

Mit tudnék tenni,főleg ha nagykorú?Varrjam esetleg vissza a szűzhártyáját?


...kétszer is meggondolom,szüljek-e 10 év múlva gyereket ebbe a primitív,buta világba!

2014. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!