Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm ennyire szemét?

Figyelt kérdés

Óvoda óta az állítólagos legjobb barátnőm.. Csak az a gond,hogy egy bunkó aki állandóan kihasznál és annak örül ha fájdalmat okoz nekem.Nem dicsekedni szeretnék de én voltam és vagyok is a jobb tanuló,engem szeretnek jobban a tanárok és az osztálytársak..stb.Eddig is voltak gondok,viszont egy ideje nagyon megváltozott ő is és az anyja is:az anyja útál engem a jobb képességeim miatt,már nem is köszön,és még az is nehezére esik,hogy ha úgy van akkor hazahozzon engem és a "barátnőmet" a suliból.A barátnőm pedig úgy beszél velem,mint egy kutyával,állandóan megkér,hogy segítsek neki a dogában meg kísérjem el ide meg oda.Amikor pedig mondani szeretnék valamit akkor"haggyam már a hülyeségeimmel!".Persze nem engedek mindig akkor meg veszekedik.Az sem tetszik neki,hogy én másokkal szóba állok.Ő persze állandóan otthagy,elmegy egy másik lánnyal mintha nem is léteznék.Sőt a múltkor előttem tárgyalták meg azt,hogy a barátnőm mikor mehet a másik lányhoz aludni aki egy szóval sem említette,hogy én is mehetnék.(Máskor meghívott,de én nem vettem észre az üzenetet,azóta meg sem említi)Szóval így állunk.Azt is elítéli,hogy nekem más az érdeklődési köröm,mint neki. Mit tehetnék? Kérlek titeket normálisan válaszoljatok!

15/L



2014. nov. 26. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne baratkozz vele. az ember akkor tanulja meg legjobban ertekelni amilye van, ha elveszti.
2014. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad van,köszönöm!

Ki fogom próbálni! :)

2014. nov. 26. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok mast mondani minth nem barat. A barat teljesen mas. Ha egyszer lesz egy igazi baratod rajossz h ez csak egy kis szemet. Mert mast erre nem lehet mondani. En a helyedben szellemnek neznem. Nem erdekelne vegkepp.
2014. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyet mióta hívják legjobb barátnőnek? Nekem még havernak se kellene... Hagyd a francba és keress normális barátokat!
2014. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy számító kis riherongy.
2014. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez nemhogy nem legjobb barátnő de még csak osztálytársnak is egy bunkó liba. én a helyedben felpofoznám ha még egyszer így beszélne velem.
2014. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!