Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves lányom minden hétvégén...

17 éves lányom minden hétvégén más fiúval 'smárol' mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudok tenni valamit? Eddig nem engedtük sehova, és most jól bele húzott. Nem akarta elmondani, de kihúztam belőle. Én nem így neveltem, azt akartam, komoly kapcsolatban tegyen ilyeneket. És iszik is (keveset). Miért jó ez neki? Azt mondta, nem akar komoly kapcsolatot, és élvezi, hogy sok mindenkinek tetszik. Szégyent hoz ránk, innentől ritkábban mehet. Ti mit tennétek?
2014. nov. 30. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Leülnék vele beszélni,hogy ez nem vezet sehová,csak eljátsza a becsületét.Azt pedig nem lehet visszaszerezni.Oké,hogy tetszeleg,de miért kell mindenkivel smárolni?
2014. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a legtöbb lány ezt csinálja. Örülj neki hogy csak csókolózik.. :/

Ez sajnos nem nevelés kérdése. A társaság is sokat számít. Ha a többi lány is ilyen azt hiszi ez a "menő". Majd meg változik ha szerelmes lesz!

2014. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

1. eddig nem engedtük - hát ez van, ha betegesen bezárod

2. szégyen hoz árnk - te ezt tényleg a gyerekedről írod? Hol élsz te?

3. innentől ritkábban mehet - ezaz, zárjátok csak be megint, aztán elkerül egyetemre és beleugrik a buikba, meg a dugásba


Engem engedtek mindenhová, 16 éves koromtól kezdve, én is ittam keveset (mi van abban?), és egyszer nem volt vele/belőle probléma.

És én is volt, hogy minden buliban más sráccal csókolóztam (mert imponált, hogy smárolnának, meg tetszek nekik - a fejemet nem vesztettem el, mikor már nyúlkalni akart, leállítottam és soha nem maradtam egyedül velük), mégis 24 évesen vesztettem el, azzal, akibe szzerelmes voltam.

2014. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig nem engedtük sehova, és most jól bele húzott."

"Én nem így neveltem"

Már ne haragudj: te úgy gondolod, hogy nevelted?

Vagy csak jól eltiltottad, és most szeretné ezt bepótolni?


És erre ismét csak tiltani akarod?

Még - TALÁN - nem késő nekiállni a nevelésének. Magyarázd el neki a helyzetet... de ne azt, hogy "szégyent hoz rátok", mert hülyének néz téged (jogosan). Hanem azt, hogy így nem igazán lesz társa, aki 1 óránál tovább kitart majd mellette.

Jól elkéstetek a nevelésével, de talán még lehet pótolni.

2014. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Az értelmetlenül szigorú neveléssel, TE MIATTAD ILYEN.

Szülőségből egyes, le ülhetsz.


UI: Hibáztasd, büntesd, ítélkezz a felnőtt lányodon, attól aztán marha jó szülő leszel.

2014. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért pontoztatok le??? Ügyes kislány,akkor legyen r ibanc,pár hónap múlva már le is fekszik mindegyikkel!
2014. dec. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok, 17 évesen az én baráti társaságomban majdnem mindenki ezt csinálta. Örülj hogy egyáltalán elmondta, és sosem közöltem az anyámmal ilyeneket. Egyébként akit akármikor, és akármeddig elengedtek, azok a csajok sokkal kevesebbet pasiztak. Akivel szigorúbbak voltak, pl velem, úgy voltam vele hogy lehet 2 hétig nem fognak engedni, akkor most fickózok be. Így gondolkozunk mi fiatalok, tanácsként mondom. Mindenki volt fiatal, és minden ember más.
2014. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 éve voltam tinédzser ,és ugyanezt csinálták a "gyerekek" akkoriban is.

Sutyiban csókolóztak ,cigiztek ,és ittak .

Örülj neki,hogy elmondja ,és nem elszökik,hanem elkéredzkedik.Ha tudja a határokat akkor majd kinövi. Fiatal,mégis mit gondoltál ,házastársat lőnek maguknak a bulikban,és bambit szürcsölgetnek ?:)

2014. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miért mászol bele a lassan felnőtt lányod magánéletébe? normális anya-lánya kapcsolatban elvileg ilyeneket el szokás mondani egymásnak. ha a lányod ezt nem teszi, akkor ott bizony te vagy a hibás. elvégre te nevelted őt, kiskorától fogva. na csá.
2014. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

"Én nem így neveltem" óóóóó dehogynem. Nem engedted sehova, mit gondoltál, 30 éves koráig otthon fog ülni, majd egyből megházasodik? :) Azokból a lányokból lesznek a legnagyobb k..vák akiket betegesen tiltottak mindenhonnan.

Én nem lettem az, "csak" 0 önbizalmam van, és rettegek az emberektől beteges módon, mert sose volt velük normális kapcsolatom, mert anyám sehova nem engedett, így nem volt egy barátom se 20 éves koromig. Néha nekem is megfordul a fejemben hogy felszedném pest összes pasiját, mert végre megtehetem, csak az tart vissza hogy nem olyan típus vagyok.

Üljetek le és beszélj vele, ne számonkérően, hanem mint nő a nővel, hogy ez nem vezet jóra (megj: konkrét baja se lesz azért tőle, nem kell pánikolni)

2014. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!