Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti összejönnétek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek úgy egy fiúval hogy csak hétvégén tudtok találkozni? És szerintetek ez meddig működhet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 22:55
 1/6 Pretty_Fighter ***** válasza:
És ebben mi olyan szörnyű? Sima ügy.:D Nem kell egymás nyakán lógni folyton,nekem pl elég heti 1-2 tali is.
2013. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
másfél éve szinte csak így élek Vele :) és imádom :) a nyarak csodásak.. nem unjátk meg egymást :p
2013. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én igen mert azt sem szeretem ha túl sokat vagyunk együtt főleg az elején akkor hétvégén mindig lesz miről beszélni, jobban ki leszünk éhezve egymásra, és ha valóban minden időt együtt töltenénk akkor csodás kapcsolat lehet belőle.

Én is így vagyok a párommal picit messze lakik tőlem egy társkereső oldalon ismertem meg, nagyon kedves és aranyos srác, tényleg baromi hálás vagyok neki mert törődik velem, elfogad olyannak amilyen vagyok ő is picit önbizalom hiányos mint én de kedveljük egymást és egymásra támaszkodunk. Nagyon jó a kapcsolatunk hétvégén tudu8nk csak találkozni de akkor minden időt együtt töltünk el, egyszerűen nem érzem azt az ürességet mint eddig, nagyon jó a társasága nagyon szerethető és mivel hétköznap nekem is elég sűrű programjaim vannak így nem is baj hogy nem találkozunk de amikor nekem is van szabad időm meg neki is akkor általában összehozunk egy talákozót és akkor nagyon jól megvagyunk.

2013. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont emiatt ment tönkre a kapcsolatom, túl sokat voltunk együtt. Furán hangzik, de a másik fél besokallt... Hmm valahol meg is értem igazából...


Szóval tényleg nincs ezzel semmi baj, és idővel lehet majd gyakrabban is meg tudjátok oldani :)

2013. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

heti 2-3 tali elég

nem problem

2013. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem erre ment rá a kapcsolatom heti egy tali baromi kevés bármikor meg is csalhat fogalmam sincs mit csinál hol van hétköznap engem kiakasztana a helyzet...
2013. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!