Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Azt szeretnem kerdezni, h ogy...

Azt szeretnem kerdezni, h ogy egy tizenharomeves lany /most lesz 13om. / olyat ker szuletesnapjar t a hogy ket fulbevalo lehessen egy fuleben. Nektek errol mi a velemenyetek? Koszonettel.

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy lehet. Nekem is volt ennyi idősen, mind a kettőben 2-2. Aztán fél évente kb már én szúrtam magamnak. 14 voltam mikor lett a köldök piercingem. Mégis normális felnőtt lett belőlem, az esküvőnk előtt kivettem az összes fülit, meg a piercinget, azóta se raktam vissza. Ennek 5 éve.

Nem értem miért ne lehetne. :)

2014. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyidős vagyok a lányoddal,és én karácsonyra kértem még egy fülbevalót valamelyik fülembe. Anyukám megengedi,mert ebben a korban neki is kettő volt,bár most már nem hordja. Szerintem simán megengedheted.:)


13/L

2014. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vagyok mint az előző. Én is karácsonyra kérem és lehet, hogy kettőt is kapok. 13/L
2014. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem engedd meg neki. Én kértem anyuékat ennyi idősen, de nem engedték. Dacból fültágítót rakattam. Nem, mintha megbántam volna, csak nem vagyok benne biztos, hogy szeretnéd, ha a lányod is valami hasonlót csinálna... 18/l
2014. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.Én megengedném neki,nekem is nagyon tetszik,csak sajnos nem bírná a fülem.

16/L

2014. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megengedném a tizenháromom éves lányomnak. Nekem is megengedték tizennyégyégy évesen, pedig én többet csináltattam, és porcba is. Nem nagy dolog szerintem :)
2014. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én megengedném. Ez nem olyan mint egy tetoválás amit ha már nem tetszik neki drága és fájdalmas leszedesse. Ez legyen a legnagyobb extrém dolog az életében.


14L

2014. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fülbevalót miért ne?
2014. dec. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!