Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 15 éves,...

Ti megengednétek a 15 éves, gimis lányotoknak az orrpiercinget?

Figyelt kérdés

Pici kis kő,fehér,barack szín,kék,ehhez hasonló szolíd színek,éppen csak egy kis csillogás lenne az orrán. :)

Ha nem,akkor a kora miatt,vagy egyáltalán nem?


2014. dec. 13. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Megengedném ha a sulijában nem néznének rá rossz szemmel emiatt a tanárok,de szerintem nincsen ebben semmi.Nekem is volt,diszkrét kis ékszer,nem különb mint egy fülbevaló.Ha pedig megunja (mert mondjuk alig lehet vele normálisan arcot törölni mert mindig kiesik) akkor kiveszi,és egy nap alatt nyom nélkül beforr.
2014. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Huhh, kemény kérdés, ez már az a kor, amikor már nem lehet csak azt mondani, hogy nem és kész. De ha valóban eltűnik rövid időn belül a lyuk, ahogy 1-es írja, akkor nincs neki gyakorlatilag semmi következménye, szóval miért ne.


Ragasztóval nem lehet ezeket megoldani?

2014. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Még véletlenül sem tűnik el mindenkinél nyom nélkül!

Egyik munkatársam már 2 éve (!), hogy kivette, de még mindig látszik neki!

(Vissza ugyan már nem tudná tenni, de ott maradt egy ronda folt).


Ezért nem engedném.

2014. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem, mert undorító és 15 évesen ez egy pillanatnyi fellángolás.
2014. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

szívem szerintem nem engedném, de azt hiszem, hogy nem is tilthatnám meg, mert 15 évesen nekem is volt.

20 évesen vettem ki, 11 éve, nem tűnt el a nyoma... mai napig ott díszeleg az orromon, csak beforrt... 1es biztos szerencsés...

és nem esik ki, derékszögű kell az orrba, tehát ami átmegy az orron, aztán derékszögbe követi belül az orr vonalát. így nem tud kiesni és nem is veszélyes

2014. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Ízléstelen és felesleges.
2014. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

ien, tapasztalon, hogy hogy állnak hozzá úgy az emberek.

meg hát tini, hagy élje ki magát, később már úgy sem lehet neki, csak most


ja, de nem kilyukasztva, hanem csak olyan díszként, sok szép van

2014. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

*igen, tapasztaljon


érdekes a google-n nem találok olyan képeket, amely piercingek nem igényelnek belövést


pedig rengeteg szép van!!!

2014. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*úgy látszik ritkaságszámba megy


egyet találtam, ami pont nem szép ugyan...

[link]


de szóval van millio, vagy ma már ritkaság ...régen volt..

2014. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ebben nincs semmi se.Ha nem engeded meg és nagyon akarja akkor nélküled is megcsináltatja...Vagy megcsinálja magának.Bár ez konkrétan nevelés kérdése.Viszont egy jó nevelésben nem tiltás hanem kompromisszum van.(Szerintem)Ha nem szeretnéd neki most megengedni akkor juss vele kompromisszumra pl x hónap/év múlva lehet vagy,lehet csak ne az orrába,vagy lehet ha ezt meg ezt megcsinálja stb.

Ha viszont nem szeretné megengedni az az ok,hogy neki nem tetszik ezért nem lehet,nem helytálló.

A hegről meg annyit,hogy ha valakinek nem tűnik el és ott marad a heg,azt alapozóval el lehet tüntetni.

Összességében igazából szerintem egy 15 éves középiskolás lánynak egy ilyet már meg lehet engedni amennyiben az iskolában ez nem okoz neki gondot.

2014. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!