Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, volt mar olyan hogy...

Kamaszok, volt mar olyan hogy valakivel a gyakorin ismerkedtetek meg es egy jo baratsag szuletett belole?

Figyelt kérdés
kort es nemet is irjatok :)
2014. dec. 27. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen

eddig 3 szor találkoztunk személyesen

ha akarsz akkor te is irhatsz nekem

2014. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bar nem kamaszok vagyunk,hnem mar anyukak.de igen.meg kismamakent ismerkedtunk meg,mar egy eve.azota is osszejarunk.:)
2014. dec. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz már én sem vagyok kamasz (23 vagyok) de itt ismertem meg egy lányt és jóban vagyunk azóta is :)
2014. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Én 15 voltam, ő 18. Nagyon jóba lettünk, sokszor találkoztunk is. Szakmájából kifolyólag még szívességet is tett nekem :)

Később kiderült ugyan, hogy ő az elején többet szeretett volna, mint barátság, de mivel nekem volt egy 1 éves kapcsolatom, erre sosem került sor.

Aztán kb 2 év után kitalálta, hogy megváltoztam és ez neki nem tetszik. Azóta sem beszélünk, amit sajnálok, mert tényleg nagyon jól kijöttünk egymással.

19L

2014. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kamasz, de igen! Én nő, ő ffi.
2014. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen egy velem egyidős lánnyal. Én is lány vagyok, barátnők lettünk. :)
2014. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!