Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ismerkedtetek már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkedtetek már meg valakivel ehhez hasonló hétköznapi helyeken úgy, hogy randi lett a vége? Hogy történt?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egy könyvesboltban nagyobb eséllyel találkozok nekem való nőkkel, de jól jönne egy kis segítség.

Nem vagyok az a fajta, aki könnyen szóba elegyedik idegenekkel.

Meg gondolom még ha tetszem is a lánynak, valamivel minél hamarabb meg kéne törnöm a jeget. Sajnos nem vagyok egy vicces alkat. Csak idővel oldódok fel, de akkor aztán jó arc vagyok:)

Adnátok tippeket?

Indításnak ez milyen?

"Szia! Én a húgomnak keresek valami jó könyvet karácsonyra. Ajánlanál valamit?

Valami olyasmire gondoltam, ami szórakoztató is, de ugyanakkor némi filozófiai mondanivalója is akad.

Vonneguton kívül még nem olvastam ilyesmit."


Meg még egy kérdés.

Először inkább csak szimplán beszélgetni kezdek majd a nővel, de állítólag egy tapasztalt férfi tud úgy is indítani, hogy egyből valami olyat mond a nőnek, amiből világos, hogy azért ment oda, mert tetszik neki, de mégsem túl nyomulós, mert humorosan teszi mindezt.

Tehát van már fogalma arról, hogy mit és hogy lehet mondani egy nőnek úgy, hogy az ne visszafelé hasson, hanem jól süljön el:)

Ilyenekre írnátok pár példát?

Én először inkább lehet csak úgy beszélgetni kezdenék, de jó lenne valami képet kapni az ilyenekről is.


2013. nov. 14. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
ültem a buszon és velem szemben egy srác és véletlenül összenéztünk, ez többször is előfordult, aztán a végén már mosolyogtam, és mindketten elkezdtünk röhögni, randiztunk párszor, de nem lett belőle semmi :)
2014. febr. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!