Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a lányokról, akik tiniként esnek teherbe? Lányok, mit tennétek, ha ez veletek is megtörténne? Fiúk, hogyan viselkednétek, ha a barátnőtök kerülne ilyen helyzetbe? ‎

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 12:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
63%
Bíró úr, esküszöm, nem én voltam!
2015. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdeztem.

Amúgy el lehet rajta viccelődni, de nem feltétlen az orkok szülnek hamar.Még ha sajnos 90 % ban így van...

2015. jan. 3. 13:16
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha felelotlensegbol lenne egy tininek gyerek, arra nem néznek jó szemmel. (Ha csak lusták voltak védekezni akkor szembesuljenek is a kovetkezmenyekkel) ha baleset volt, pl kiszáradt a gumi vagy a tabletta mellett csúszott be, akkor más a helyzet. Mindenesetre nem nézem le oket. Sokat szenvednek, és nem könnyű az eletuk. Én 22 vagyok, bár nem kamasz, fiatal. Én szeretnék babát, de még nem állok készen erre a felelosegre. Véleményem szerint csak az szexeljen, aki képes bevallalni egy gyereket ha baj tortenne. Egy tizenöt éves lány közel nincs ahhoz, hogy feltudjon nevelni egy gyereket... ha 18 esik teherbe, annak konnyebb, mert jó eséllyel van érettségie és el tud helyezkedni, már nem fog fényűző életét elni. Szomorú a tiniterhesseg és foglalkozni kell a témával...
2015. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*kiszakadt
2015. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha velem megtörténne, én biztosan megtartanám így 18 évesen. Ha már egyszer ez történt, akkor vállalnám a következményeket érte, megpróbálnék mindent megadni a gyereknek, szeretetben felnevelni. Szerencsére a családom is támogatna benne, úgy gondolom.
2015. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Én 16 évesen lettem terhes, megartottam. Ja, és nem a szülők nyakára szültem.
2015. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkeppen abortusz!!! 15/f
2015. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
16 évesen elvetettem volna. 18-22 között megtartottam volna, mert a családom nagyon támogató és segítőkész, számíthattam volna rájuk, élnek a nagyszüleim is mind a két oldalról, a sulit se kellett volna abbahagynom (legfeljebb egy félévre passziváltatnom magam). Nem volt ilyen, de nagyon határozott elképzeléseim voltak arról, mit tennék, ha úgy történne. Most 26 vagyok, babát szeretnénk, próbálkozunk. Nehezített pálya van, de bízom a legjobbakban. :)
2015. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
A véleményezés az nehéz... Én próbálom átérezni az ilyen tinik helyzetét, bár kicsit nehéz olykor. Viszont ha én lennék terhes, most 17 évesen, akkor megtartanám. Ha baleset volt, ha nem, semmiképp nem lenne szívem megölni egy ártatlan embert, akinek még esélye sem volt, hogy éljen. Abortusz kizárva, jobban félek tőle, mint a szüléstől.:D
2015. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Én nem tartanám meg.

17/L

2015. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!