Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan lányról (16-17 éves), akit 4 testőr kísérget mindenhová? Kerülnétek a vele való beszélgetést? Vagy hogy viselkednétek? Ez mennyire lenne kellemetlen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamtól lehet nem mennék oda hozzá, de ha ő beszélgetést kezdeményezne, akkor minden további nélkül elbeszélgetnék vele. Attól még lehet jó fej és nem egy beképzelt majom, hogy testőrök kísérgetik. Mivel még kiskorú, gondolom szülői utasításra.
2014. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Elkerulnem. Ha testorei vannak azt jelenti h veszelyben van. Jobb nem a kozeleben lenni, mert a testorok engem mar nem fogbak megvedeni. Raadasul semmi maganszfera, bekopnek az apjanal ha megfogom a csocset.


Kivetel ha valami hiresseg, es nagyon le akarnam varrni. De ha politikus a papa vagy maffiozo akkor felejtos!

2014. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem közelednék. Szerintem ez ijesztő. Akinek testőr kell, ahogy mások is mondták, ott veszély van. Ok nélkül miért keverném magam veszélybe?
2014. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelne mi a helyzet vele, szívesen barátkoznék :))

15/l

2014. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem közelednék, de megkérdezhetem miért kísérgeti őt 4 (?!?!) testőr? Szerintem rohadt kellemetlen,hogy nem tudsz vele kettesben lenni.
2014. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamtól nem biztos hogy odamennek, de ha odajön hozzám nagyon szivesen beszélgetnek/baratkoznek vele. :)
2014. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú létemre biztos,hogy nem mennék oda flörtölni egy olyan lányhoz,akit 4testőr véd.Nekem ez fura.:o nyilván azért kell a testőr,mert veszély van.Én pedig nem szeretnék veszélybe lenni..A másik meg,ha testőr ven biztos befolyásos ember a kedves apa.Ha meg merem csókolni a lányt kivágja a nyelvem,vagy mi?!?!:DD
2014. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 testőr, ha minimálbérért dolgoznak is (de gondolom nem) min. fél milla havonta, és akkor még nem evett, öltözködött, járt suliba, szórakozott az a lány. Milyen színvonalon él, aki ilyet megengedhet magának? Hol rúg labdába egy srác, még ha egyetemista és mellette dolgozik is, és megtetszik neki a lány? max. keres annyit, hogy a rezsit, albit kifizeti és akkor már menő a srác, mert eltartja magát. Hova tudja elhívni randizni? Ugyan... nem fog belevágni senki! A lány barátokkal pont ez a helyzet. Ami ennek a négy testőrös lánynak hétköznapi, az a másiknak luxus. Rátesz egy lapáttal a veszély is, a befolyásos szülők és akkor még a lány jelleméről semmit nem tudunk, mennyire torzított rajta ez a fajta aranybörtönélet, stb. Tuti semmi jót nem sejtenék elsőre.
2014. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!