Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, hogy viselkednéte...

Kamasz fiúk, hogy viselkednétek egy visszahúzódó, csendes, magányosnak kinéző iskolatárssal?

Figyelt kérdés
Aki nem nagyon próbál magától közeledni, ismerkedni, vagy ha próbál akkor se túl jól.
2013. okt. 6. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Lány vagyok, de erre a helyzetre kb 3 lehetséges kimenetel van.

1. Teljesen figyelmen kívül hagyják.

2. Viccet csinálnak belőle és folyamatosan piszkálják.

3. Megpróbálják bevonni.

Sajnos kettes opció a leggyakoribb.

2013. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos én is ilyen jellem vagyok, mint amit leírtál. Nálam általában a "figyelmen kívül hagyás" szokott érvényesülni.

Ez egyébként a szociális fóbia egyik jele lehet.. a pszichológus tud rajta segíteni. Most én is oda járok.

2013. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
próbálj beszélni vele
2013. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Én elég visszahúzódó típus vagyok, szóval a saját példámból kiindulva, teljesen figyelmen kívül hagynak. Nem túlzok vele, hogy amióta egy oszyályba járunk, van olyan, akivel még életemben nem beszéltem egy szót sem, pedig elég kicsi az osztály.. összvissz 19-en vagyunk. Még köszöni sem tudnak. Van ez így..
2013. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lány vagyok,de azért én is válaszolok.

van egy ilyen osztálytársam.eleinte próbáltunk hozzá közeledni,de mivel nem sikerült,ezért inkább csak békén hagyjuk.

2013. okt. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

én is lány vagyok, van az osztályomban egy ilyen fiú és nálunk az osztály nagyobb része figyelmen kívül hagyja , senki sem piszkálja és van pár fiú akik próbálnak barátkozni vele, ami szerintem nagyon jófej dolog tőlük :))

én is barátkoznék vele, csak sajnos én is olyan voltam mint ő , csak nemrég sikerült kitörnöm úgymond belőle és önbizalmam még mindig nincs:D a nyíltabb emberekkel könnyebben batátkozok


15/l

2013. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

megpróbálok barátkozni kedves lenni vele főleg mivel saját magam jut az eszembe ilyenkor mivel én is ilyen voltam :D

19/f

2013. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megpróbáljuk bevenni "magunk közé", aztán a többi rajta múlik. Nem kell kezdeményeznie, elég ha nem vonja ki magát minden alól.


Nem rég kezdtem a 9. osztályt, mindenkinek teljesen ismeretlen volt a többi iskolatárs, mégis összerázódtunk. 2 gyerek van, akikkel semmit se tudunk kezdeni. Ha hozzájuk szól az ember, nem szólalnak meg, visszaköszönni se képesek.

1 hónap után meguntuk a próbálkozást, közröhely tárgya mindkettő.

A köszönés nem a szimpátián, hanem a tiszteleten múlik. Ha ők nem képesek megtisztelni azzal, hogy egy "Csá"-t odaköpnek, mi miért tiszteljük meg őket azzal, hogy tapintatosan bánunk velük?

2013. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Előző:

Akinek szociális fóbiája van, azok egy része nem mer köszönni se, sok esetben, kivéve bizalmasaival (rokonai, barátai).

Ettől még nem kell közröhej tárgyává tenni őket, se engedni, h ezt tegyék vele a többiek.

2013. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, és pont ilyen amit leírtál. A legutóbbi tanévben egyetlen nap se telt el úgy, hogy minden egyes szünet 10/15 percén keresztül ne b*sztattak volna folyamatosan legalább hárman. De ha órán megúsztam az is ritkaságszámba ment.
2014. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!