Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit tudtok tenni a...

Szülők! Mit tudtok tenni a jelenlegi fiú kamaszok elfeminizálódása ellen?

Figyelt kérdés

Elő fordult már hogy a fiatok valami lányosat csinált vagy olyan ruhát vett fel, amit eredetileg lányoknak készítettek? Később ebből próblémájuk lehet, nem?

Én nem vagyok oda a körömfestésért, de fiún látva kiráz a hideg!


2010. febr. 5. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Divat :D.Én fiam egy időben szemét is feketére festette körmét is és csak feketében járt,ő így fejezte ki a depresszióját meg az "emo" stílusát.Mostanság is jár csőgatyában de már csak divatból.Majd kinövik ezt a korszakot ;)
2010. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
71%

Mindenkinek saját szíve joga eldönteni nemi identitását.

Ha a fiú igy érzi jól magát bele kell törődni ez kényszer hatására nem fog megváltozni csak rosszabb lesz.

Persze lehet hogy ez csak figyelemfelhívás segélykérés

lehet hogy kicsit jobban oda kell figyelni rá.

2010. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Csatlakozom: divat..

Bár nekem is furcsa de ha ő igy érzi jól magát, csinálja,el fog múlni.

2010. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Csak ezek a tetű emosok csinálják ezt mindet pofán kéne vágni. 15/f
2010. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen,nagy divat.Sok fiatal srác első látásra lánynak néz ki...Én mindig azt nézem van e-ádámcsutkája vagy nincsen.Köröm lakk,festett haj,szoknya,női cipők,szem és ajak festék,egy kis alapozó hogy hamvasnak és sápatagnak tűnjön az arcuk,és persze egy adag rock és punk beütés hogy ne hogy melegnek nézzék az ilyen fiúkat.Persze ott az elmaradhatatlan szerelem utáni vágy,a meg nem értett én, és a fekete halál vágy...pfúúú te jó ég!Hát sok sikert a fiadhoz!
2010. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
most ez a divat az ő köreikben. mint minden kamasz-divat, lázadást fejez ki. tehát ha agitálsz ellene, akkor csak szítod a tüzet, ha látványosan nem érdekel, hamar elfelejti. kinövik.
2010. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért aggódsz ezen. Én pirosra festettem a hajam tiniként, apukám jól kiröhögött, hogy nembaj, ez is el fog múlni.

És amúgy meg miért is baj, hogy ha valaki feminim? Sokfélék vagyunk, ez így normális...

2010. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!