Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az gáz ha egy 15 éves fiú még...

Az gáz ha egy 15 éves fiú még nem jár szórakozóhelyekre, csajozni stb?

Figyelt kérdés
Már szeretnék csak sajnos a szüleim nem.
2015. jan. 4. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :-)
2015. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nekem is van 15 éves fiam, nem jár szórakozóhelyekre. Nem is igényli.
2015. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Engem meg kifejezetten küldenének a szüleim, de nincs, legalábbis nem volt hozzá kedvem. Most gyúrok, ha majd tetszeni fogok magamnak, akkor talán. (Nyáron szerintem.)

18/F

2015. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


Szórakozóhelyen tipikus 1 hetes csajokat tudsz összeszedni, azok olyanok is.


Ha tartósabb valamire vágysz ne a diszkóban csajozz.


Amennyiben tisztában vagy a határokkal mit szabad és mit nem, akkor nem gáz 15 évesen.

2015. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de annyira vicces mikor 15 évesek akarnak "csajozni" :DDDD Bocsi, de mit akarsz 14-15 éves kiscsajoktól? Azzal nincs bajom, ha valaki ilyen korban kezdi a kapcsolatosdit, jó dolog a tiniszerelem, de ez a "csajozás" kifejezés nagyon poén :D

Nem kell 15 évesen menőznöd. Nem vagy már gyerek, de még nem vagy felnőtt se!

Lány vagyok, engem már 15 évesen is mulattatott a sok kortársam, aki ebben teljesedett ki :D

Nem maradsz le semmiről, ha ezzel vársz még 2-3 évet, addig foglalkozz a hobbijaiddal, ha találkozol egy aranyos lánnyal akkor próbálkozz nála, de fölösleges diszkózni meg direkt megpróbálni csajokat felszedni, mert miért ne. :D

2015. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz, inkább jó, ha nevelik a szüleik a fiukat.
2015. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

miért ne kellene 15 évese csajozni? hogy majd 18 évesen durr bele, vagy rosszabb esetben + egy húszon x éves szűz kérdező legyen belőle?


időben el kell kezdeni, végigmenni a válságokon, mert gáz lesz

2015. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz -.-" Én is 18 évesen vesztettem el a szüzességem, az első barátom 18 évesen velem, a második barátom 19 évesen velem. Mindhárman túléltük. Mi baj lenne már belőle? o.O
2015. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nem kell siettetni a dolgokat, majd elön mindennek a maga ideje.

Szüleidet tiszteld, amiért ilyen jó nevelést kapsz tőlük, ők igazán aggódnak érted és foglalkoznak veled, még ha te ezt most konkrétan nem is így látod. Akkor lenne baj, ha könnyen beleegyeznének, hogy minden hétvégén menj ahova akarsz bulizni.


Annak idején 20éve engem a gimi végéig havonta egyszer engedtek el a szüleim valahova, ma mégis egy normális egészséges 3gyerekes szülő vagyok, boldog házasságban.

2015. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hűha, 5-ös, te már legalább 20 lehetsz, azok ilyenek


15 évesen van aki már szexel is

miért ne csajozhatna, miért ne mehetne át a haverokhoz, és aludhatna ott


vannak barátaid kérdező? a szüleid ismerik a barátaid szüleit?


első körben próbálkozz ezen a vonalon

barátokhoz átmenni, ott bulizni, ott is aludni, másnap napközben hazamenni

és első körben nem tajtrészegnek lenni, eljátszva ezzel minden bizalmat

2015. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!