Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Úgy érzem eltávolodtak tőlem...

Úgy érzem eltávolodtak tőlem a barátaim. Miért?

Figyelt kérdés
Suliba van 2-3 barátom, egyikükkel több is lett mint barátság.Ennek vége lett...Van egy legjobb bnőm, elég messze több száz kilóméterre, és szinte az egész nyaramat vele töltöttem, sok mindenbe segítettünk egymásnak, így nem foglalkoztam másokkal. Most újra felvettem velük a kapcsolatot, de úgy néz ki hgy haragudnak emiatt, és nem szeretnek már. Ez így fog maradni? Mit csináljak hogy ne? Nagyon rossz ez az egész így...Szerintük megváltoztam, pedig nem:( csak végre együtt akartunk lenni a legjobb bnőmmel, hiszen évközbe tanulás stb és nyáriszünetbe összetudtuk hozni a találkozókat.
2008. aug. 19. 12:12
 1/7 A kérdező kommentje:
És hiába mondom el ezt, meg h nagyon rossz nekem, de én szeretem őket. Folyton ezen idegeskedem, remeg a kezem, étvágyam sincs, nagyon rosszul esik, de ha elmondom ezt akkor: "beemoztam?"...:S
2008. aug. 19. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a jó barátok megbocsájtanak, csak tarts ki! Ha meg nem, akkor nem is voltak a barátaid.
2008. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
50%
a barataid azt hiszik hogy potolni akarod oket ... es talan felnek hogy ezt a lanyt jobban szereted mint oket es ok csak akkor lehetnek jok mikor nincs mas ... beszelj veluk es mondd meg hogy te nem akarsz kivetelt tenni ... biztos megertik ...
2008. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik,hogy te a régi vagy és szükséged van a barátságukra.Felesleges görcsölnöd,minden rendbe fog jönni!
2008. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Krj tőlük bocsánatot, mert elhanyagoltad őket, és ha jó barátok akkor már nem fognak eltávolodni. Hiszen gondolom ők is akartak veled lenni a nyári szüntben, de te a legjobb barátnőddel voltál inkább. Mondd meg nekik, hogy meg kell érteniük, mert nem tudsz vele év közben találkozgatni és a nyári szünet erre ideális volt. (Amúgy nekem is ilyet csinált az egyik bnőm ezen a nyáron... a barátja pedig most ballagott... így tudom, hogy mit csinálj.) Nyugi, a barátok barátok maradnak
2008. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem az nem is igazi barát aki nem fogadja el a barátja párkapcsolatát inkább még jobban ki kéne tartania mellette és megismerni az illető lányt
2008. aug. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss válasza:
Az igaz barátok megbocsátanak. Meg kell érteniük, hogy mások is léteznek ezen a földön rajtuk kívül. Senki nem mondhatja azt, hogy csakis velük lehetsz, és ha év közben úgyis velük vagy... Valahogy így próbáld elmondani nekik, és ha így se fogják fel, akkor nem illik rájuk az igaz barát kifejezés.
2010. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!