Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, ti hogy reagálnátok...

Lányok, ti hogy reagálnátok erre? 16L

Figyelt kérdés

Az legjobb fiúbarátom (új barát még) születésnapjára vettem ajándékot, készitettem is mellé egy kis emléket. A születésnapja december 2.-án volt.

Most pár napja volt az én születésnapom is, azóta elég sokszor találkoztunk, de csak felköszöntött. Semmit se készitett és nem is adott nekem. Jogosan esik rosszul? Máskor én se vegyek neki semmit? 16 évesek vagyunk



2015. jan. 5. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik már csak ilyenek :)
2015. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
a fiúk EQ-ja bizonyítottan alacsonyabb a lányokénál, már Madách Ember tragédiájában is jelen volt, hogy a nők sokkal szenzibilisebbek mint a férfiak
2015. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha te őszinte szeretettel készítedted, és adtad volna, akkor nem várnál viszonzást tőle.
2015. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Lehet ,hogy mivel még nem régóta ismeritek egymást nem volt benne biztos ,hogy minek örülnél ezért inkább nem adott semmit , nehogy olyat adjon ami nem tetszik. meg lehet ,hogy nem is gondolt bele. A fiúk kevésbé figyelmesek.
2015. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát, szerintem azért ezt nem igazán lehet elrontani, ha vesz egy csokit, és mellé egy ékszert, annak általában mindenki örül (na jó, a fiúk nem, de mindegy). Szerintem szimplán elfelejtette. Hát, ha ő sem vett, akkor én se vennék neki :) Kicsit furán nézne ki, hogy te mindig hozol neki ajándékot, ő meg ezt a gesztust nem viszonozza.
2015. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiúk nem arról híresek, hoyg dátumokat jegyeznek meg.
2015. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*hogy
2015. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A fiuk már csak ilyenek. Szerintem jogosan esik rosszul de ez még megbocsátható :)
2015. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lehet csak azért nem tett meg többet, mert el akarta kerülni azt, hogy úgy gondold, valami többet akar tőled.

Sajnos a lányok meg ilyenek: ha szép, kedves ajándékot adott volna neked, amin látszik a törődés, akkor meg azt a kérdést tennéd itt fel, hogy "mit akarhat tőlem ez a pasi"

Szóval nem biztos, hogy ennyire nemtörődöm, csak problémákat akar elkerülni.

2015. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!