Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok hogyha a...

Hogyan reagálnátok hogyha a gyerek (7 és 5éves lányok) megtalálná a jól eldugott karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már így alakult, elmesélném nekik, hogy is van ez valójában. Szerintem jobb így, mint ha a többi gyerek "lövi le a poént".
2011. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő választ,csak annyira készültem hogy nagy meglepetést szerezzek,most pocsékul érzem magam :(
2011. dec. 3. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú, erre nincs megfelelő tanács sajnos. Gyerekkoromban emlékszem én is mindig kikutattam, de aztán nem mondtam el a szüleimnek, nagyon "meglepődtem" és örültem az ajándékoknak. Persze mindig olyan ajándékot kaptam, aminek nem volt nehéz örülnöm.

Odaadtad nekik? Bár gondolom nem, Te hogy reagáltál rá? Hisznek még a Jézuskában? Talán én kitalálnék akkor valami mesét, hogy a Jézuska előre szétosztja a szülők között a gyerekek ajándékait, vagy hasonló. Direkt keresték? Mert akkor gondolom már nem hisznek ilyesmiben.

Bocs, hogy nem tudok érdemben segíteni, én is szomorú lennék biztos. Az én fiam is látta az ajándékát, de még csak három éves, gyorsan eltereltem a figyelmét, majd eldugtam. Szerencsére nem egy pakolós, kutatós fajta, meg még kicsi is, hogy értse ezeket a dolgokat, de később remélem nem fog ilyen előfordulni velem.

2011. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Add oda, és vegyél másikat. Nálunk sosem a jézuska jön karácsonykor.
2011. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hisznek még a jézuskába.Nem adtam oda mert nem állunk úgy anyagilag hogy új ajándékokat vegyünk.1 ajándékot találtak csak meg,de sikerült kimagyaráznom félig meddig:)
2011. dec. 4. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!