Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Főként lányok - ti mit reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként lányok - ti mit reagálnátok ha megtudnátok az igazat?

Figyelt kérdés
Barátnőm furcsának tartja, hogy az egyik legjobb barátom nőnemű. Ezt többször szóvá is tette, hogy furcsa neki. Most mi lenne, ha ezek után azt is megtudná, hogy ő volt életem első szerelme, vele vesztettem el a szüzességem csak neki más tetszett, akivel faképnél hagyott nem sokkal a történtek után (azóta különváltak és szingli). Nem akarok rejtegetni semmit, el akarom neki mondani az igazat, csak nem tudom mire számítsak.

2014. dec. 28. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez nem is igazi barátság barátom...

Abban ugyanis soha sem szerepelt se szex se szerelem,s e vonzalom.

Szerintem készülj arra, ha elmondod, akkor választhatsz hogy vagy csajod marad, vagy "barátod" mert a nő nem fogja tűrni hogy így maradj.

2014. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátok maradtunk és nem érzek iránta már semmit.
2014. dec. 28. 11:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem tudnám elviselni, hogy a barátom legjobb barátja egy olyan lány, akivel volt köztük valami. Mert ez így nem igazi barátság, és bármikor lehet újra vonzalom.
2014. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok féltékeny típus, ezért elnéztem egy ilyet exemnél. Aki megcsalt vele.

Azóta szerintem van elég más ember a földön, akivel lehet barátkozni az exen kívül is. Nálam ez saját káromon tanulva szakító ok.

23L

2014. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, a legjobb barátom férfi. Sose volt köztünk semmi, egyikünk sem vonzódik a másikhoz. Ez a barátság. A tied szerintem nem az. Ha tudnám, én nem viselném el. Soha semmit nem tiltanék meg senkinek, szóval inkább szakítanék.
2014. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fordítva történne, neked hogy esne?

Nem hiszem, hogy a párod túlságosan megörülne ennek a hírnek. Ha tényleg annyira korrekt akartál volna lenni, akkor még a kapcsolatotok leges-legelején megemlíthetted volna, persze ez a te dolgod, de az én mosolyom nem lenne természetes egy ilyen hír hallatán.

Nem vagyok féltékeny típus, de biztos, hogy megfordulna a fejemben, hogy még érzel valamit a másik iránt, ha adna egy újabb esélyt, akkor elhagynál vagy sem.

Mindenesetre jobban jársz, ha te mondod el, mint ha valamelyik barátodtól tudná meg.

2014. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunk elején járunk, köztünk a csókon kívül még semmi nem volt.
2014. dec. 28. 11:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én féltékeny típus vagyok, de azért normális keretek között. Egy ártatlan lány barát nem zavarna, viszont hogy ő már látott téged meztelenül, szexeltetek, ő volt az első igazán fontos személy az életedben, az nekem elég indok lenne arra, hogy ezt ne tudjam tolerálni. Sanszos, hogy ultimátumra számíthatsz, ilyen "vagy ő, vagy én" jellegűre, és őszintén, meg is érteném. Most gondolj bele, ő még nagyon jóban lenne az exével, aki elvette a szüzességét és utána elhagyta. Napi szinten beszélnének, és gyakran találkoznának, az egyik legjobb barátjának tartja. Te elhinnéd neki, hogy az égvilágon semmi mást nem érez iránta, csak barátságot? Főleg ezek után? Mert én tuti nem hinném el, akármennyire is igaz. Féltékeny lennék rá, és úgy érzem, joggal. Exekkel nem barátkozunk, miután van más, úgy érzem, ez tisztességes az újjal szemben, és a réginek is nylván érthető.


22/l

2014. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Exek közt nincs is barátság!Szakítsd meg ezzel a csajjal a kapcsolatot,ha nem akarod barátnődet elveszíteni.
2014. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem pasi a legjobb baratom, sosem voltunk szerelmesek egymasba, egyitt nottunk fel es kb.husz evesen egyszer lefekudtunk egymassal amit mar akkor is elrohogtunk:-)))


Azota se hoztuk fel, nem celzunk ra, egyikonket sem erdekli leven koztunk szerelem sosem volt, csak inkabb gyerekes kivancsisag.Ennek mar tizenakarhany eve, de en ezt egybol elmondtam a ferjemnek a,ikor megismerkedtunk,eleinte furcsallta de miota latott minket egyutt baratkent, tokeltesen tudja h baratkent nezunk egymasra.


A te sztorid meroben mas, az egy beteljesultelen szerelem, haaaaat....ize.....nem lennek feldobva a baratnod helyeben, es pont ezert nem biztos h el kene mondanod neki, mert ha mar telleg csak baratok vagytok, akkor ez mit szamit?


Masreszt bitzos felmerul a baratnodben h miert vartal ennyit a dologgal:-)))

2014. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!