Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez nem furcsa szerintetek?

Ez nem furcsa szerintetek?

Figyelt kérdés
A minap beszélgettem az ismerőseim tizenéves fiával, és valahogy szóbakerült egy sztori, amikor a szüleim szobafogsággal büntettek kamaszkoromban. A srác meg egyáltalán nem értette, hogy miért olyan rossz a szobafogság. Azt mondta, hogy ő és a legtöbb osztálytársa a szabadidejükben otthon gépeznek, önként és dalolva. Ezen én nagyon elcsodálkoztam. Én ennyi idősen az eremet majd' felvágtam, ha 1-2 hétig nem mehettem sehova... Most már komolyan így működik a világ?

2015. jan. 7. 18:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
manapság már az a legnagyobb büntetés, ha a szülő elveszi a gyerektől a telefonját, laptopját.... olyankor számára megállt az élet :DDD bár szerintem attól,hogy valaki mindig csak a gép előtt ül és nyomja a fb-ot meg a játékot még lehet belőle drogos, stb... nem attól függ,sőt még így is beállíthat egy nap, hogy anya gyerekem lesz... tudnék példát rengeteget!
2015. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez igaz, ismerek LOL-ost többet is aki korábban füves, mára bios állat. Úgy játszanak, hogy közbe be vannak rakva.


Fényes jövő.

2015. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt mondja hogy egy kamasz órákat ül a gép előtt, mindenki ugyan arra gondol: facebook-ozik, vagy épp valami lövöldözős videojátékot, esetleg lol-t, wow-ot, ilyesmit nyomkod. Nem csak ezt lehet csinálni egy gépen.

Én például kamasz vagyok, és az alatt a napi 4-5 óra alatt amit a gép előtt töltök, fel se nézek fb-re, játéknak max a Heroes III vagy IV, nagy ritkán. Fantasy regényt, novellákat írok, most épp egy adatbázist készítek amiben nyilvántarthatom az összes könyv fontosabb adatait a szobámban, ami úgy 200-250 db-ot jelent. Vagy épp valami sorozatot nézek, pl Trónok Harca, vagy a Flash.

Emellett bőven jut időm tanulni, és olvasni is nagyon szeretek, nem csak úgy dísznek van egy rakás könyvem. Még mielőtt valaki a Szent Johanna Gimire gondolna, nem, ami nem fantasy vagy sci-fi annak a közelébe se megyek inkább...

És azzal sincs semmi probléma hogy kimaradok a szociális életből, amúgy se vagyok egy nagy társasági ember, egyetlen barátom van hozzá át szoktam menni heti párszor webszervert telepíteni, beszélgetni, ilyesmik.

2015. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nos attól hogy valaki sokat ül a gép előtt és mondjuk drgozni fog az nem attól függ hogy mit csinált(részben az is) hanem az hogy milyen környezetben nevelkedett / nőtt fel
2015. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!