Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Buliba hány éves kortól...

Buliba hány éves kortól érdemes elkezdeni járni 15 vagyok és még nem voltam egy buliba se?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ne legyél már ennyire debil! Mi az, hogy hány éves kortól érdemes?

Akkor menj, ha akarsz (és elengednek). Nem kötelező semmilyen korban sem.

2015. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én kb 12évesen voltam sulibulin, azt 16éves voltam mikor buliba mentem a hugommal és apukám is eljött velem :) nem igazi discós buli volt, hanem ilyen falusi összejövetel zenével...azt barátokkal mentem 17-18évesen discóba 1-2x, hát nem éreztem jól magam.
2015. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen voltam először, de az csak haverokkal volt egy kisebb buli. Szórakozóhelyre 17 évesen mentem egy-kétszer, rendszeresen 21 évesen voltam bulizni.
2015. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depi. Osztályal én is voltam buliba szórakozóhelyre gondoltam
2015. jan. 11. 11:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg általánosban suli diszkon is voltam más milyenre gondoltam.
2015. jan. 11. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen voltam először koncerten, 14 évesen kezdtem kocsmába járni kb 2 havonta, akkor is mindig normális állapotban voltam, addig voltam kinn, amíg akartam, de általában 2 körül már elfáradtam.

Ui.: azért nem discot írok vagy ilyeneket, mert itt njncs nagyon ilyesmi, mindenki kocsmákba jár, ami van discoféleség az meg tele van extrapigmentáltakkal.

2015. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem azt mondta hogy depi vagy hanem hogy debil, de mindegy, a depi részen én jót röhögtem.:DDDD

16 évesen voltam először szórakozóhelyen, azóta meg kb 3x. Nem nagy dolog, a társaság a lényeg, nem a "menővagyokjótbulizok" érzés.

2015. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ott könnyen lehet csajozni nem?
2015. jan. 11. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én már óvodás koromtól fogva jártam a családdal ilyen falusi, iskolai farsangi bálokra, búcsúi bálokra, falunapi bulikra, de nálunk minden család ilyen volt, felnőttek szórakoztak, mi meg körülöttük szaladgáltunk a többi gyerekkel, aztán, ahogy egyre nőttük egyre jobban elváltunk a Szülőktől és a haverokkal buliztunk. 14 évesen engedtek el először discoba haverjaimmal, majdnem minden hétvégén mentünk, vigyáztunk egymásra. Nem bánom, hogy ennyit szórakoztam, nagyon jó emlékeim vannak abból az időszakból. Az egyetemi buliknak már másabb hangulata van...
2015. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes ha elengednek és el akarsz menni, és amikor már van annyi eszed hogy nem iszod hulla részegre magad. Nem feltételezem rólad hogy nincs, de sajnos nem egy embert ismerek aki 14 évesen heti szinten állni is alig tudott a piától egy-egy buli után.
2015. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!