Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől, hónaptól...

Szabina1995 kérdése:

Hanyadik héttől, hónaptól érdemes magánorvost fogadni? 12h+4n. Akit majd szeretnénk 3000 ft alkalmanként, miután ő lesz az orvosom, minden alkalommal fizetni kell majd? Mennyi időnként kell majd járni hozzá? Vagy ez változó?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz el kellene kezdeni hozzá járni. Általában havonta hív, mivel magán jársz mindig fizetni kell. Ha nála akarsz szülni a 20-30. hét között érdemes megkérdezni, hogy elvállal e, ha igen akkor mennyiért. Van akinek fix a tarifája, van akinek nem.
2014. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.szerintem már az elejétől érdemes, mármint a kötelező uh-ra és vizsgálatokra hozzá járni.én is így csinálom:) nálunk a magánrendelése 7000 ft, és 4 hetente kell menni hozzá..de ő úgy is mondja majd, hogy mikor kell menned hozzá.csak 3 ezer? ez nem rossz. szóval ha magánrendeléseire jársz gondolom neked is mindig kell fizetned. boldog babavárást:)
2014. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a 12. heti UH-tól kezdve járok ugyanahhoz, ez már elég fontos vizsgálat. Ezt követi a 18. heti genetikai UH ami szintén sorsdöntő a baba egészségére nézve, fotnos, hogy itt profi felszereltség és alapos orvos legyen. Itt ezen a ponton legkésőbb kérdezd meg elvállal e és milyen feltételekkel. Erre lehte hogy azt mondja, elég ha a terhesgondozásokra eljársz (általában havi egy vizsgálat,a mi uh-ból és kézi vizsgálatból áll), ha annak külön tarifája van mint nálunk pl. akkor itt azt is megmondja. Ezután valszeg azt mondja a szülés térités mentes de nyilván vár majd azért valamit a markába. Rá is kérdezhetsz konkrétan, de nem szokták szeretni ha nekik szegezik a kérdést. Aki van olyan pofátlan hogy fixet kér az úgyis előre szól róla..

nálunk a terhesgondozás alkalmanként amúgy jó borsos, viszont a szülés valóban térités mentes.

mindenestre minden hóanapban kell majd menned a 18-36 hét között, a terhességed végéig, utána pedig hetente CTG-re de az általában már ingyen van. 5-7 alkalommal számolhatsz.

2014. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a legelejétől hozzá jártam, sok orvos 20. hét után már nem is vállalja a kismamákat. Nekem havonta kellett járnom, ekkor fizetni is kellett. A végén a ctg-t a kórházban csinálta, ott nem fogadott el pénzt.
2014. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 hetente elszoktunk hozzá menni a párommal, hogy átnézze az eredményeket, hogy tuti minden jó e. Rákérdeztünk, hogy el vállalna e, azt mondta, hogy akármikor ha szólok neki, legközelebb jövőhét szerdán megyünk hozzá, de akkor megkérem, hogy most már vállaljon el, és mindig szóljon, hogy mikor menjek. :)
2014. ápr. 10. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Problémamentes terhességnél felesleges két hetente járni. Nekem néha két hónap is volt, amikor nem találkoztunk - ha gond lett volna, hívhattam volna.


Természetesen a konzultációkat ki kell fizetni, hiszen az idejét fizeted meg.

2014. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En 4 hetente jartam a dokimhoz, a 31.heten kerdezte meg, h hogyan is tervezem a szulest.
2014. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!