Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Olyanok tanácsát szeretném...

Olyanok tanácsát szeretném kérni, akik Budapesten a SOTE 1 vagy Sote 2 klinikán szültek, kihez érdemes terhes gondozásra járni aki ezekben a kórházakban vezetné le a szülést?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos valószínüleg programozott császár lesz. És nagyon sok jót hallottam a kórházról.

2014. jún. 13. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr . Máté Szabolcs
2014. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SOTE I : Dr. Lázár Levente. Jó szívvel ajánlom Öt!
2014. jún. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

DR. Szabó Gábor

Első fiamat nem nála szültem de most a másodikat igen :) emberséges, kedves, szimpatikus és nem pénz éhes!


Nekem Lázár Levente egyáltalán nem szimpatikus de mindenkinek más a jó :)

2014. jún. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, megkérdezhetem, hogy Lárár doki miért nem volt neked szimpi? Egyáltalán nem kötekedés, félre ne érts, csak kiváncsi vagyok. Nekem ő gondozta a (problémás) terhességemet, nála is szültem, nagyon meg voltam vele elégedve. Árban is sztem átlagos. Mint ember, vagy mint orvos nem volt szimpi?
2014. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat :)
2014. jún. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!