Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogyan reagálnátok,...

Szülők! Ti hogyan reagálnátok, ha a 18 éves lányotokról kiderülne, hogy prostituált?

Figyelt kérdés
Nem az utcasarkon szedte össze a kuncsaftjait, internetes hirdetést adott fel, hotelekben/a férfiak lakásán találkoztak.
2015. jan. 18. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
CSalódott lennék, hogy nem sikerült a nevelésem, nem sikerült a saját értékrendemet átadni neki 18 év alatt. Azt érezném, h mindent elrontottam.
2015. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Pont azt akartam írni, mint az első!

Magamat okolnám. Mert ha egy 18 éves ilyenre képes, akkor egyértelmű, hogy nagyon rossz értékeket adtam át neki, és nem tudtam kellő időben visszafordítani ezt a folyamatot.

Biztos megpróbálnék vele beszélni azért, de azt hiszem nem csak neki, hanem magamnak is fejmosásra lenne szükségünk.

2015. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Én is magamba roskadnék, hogy hol rontottam el... Aztán leülnék vele egy őszinte beszélgetésre, és nagyon remélném, hogy nincs minden veszve!
2015. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
csatlakozom az első két válaszolóhoz. És persze bőgnék, apjuk is magába zuhanna.
2015. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az őszinte beszélgetés már megvolt.

Azt mondta, nem akart ezzel senkinek sem ártani, 5-6 állandó férfi volt, akikkel "összejárt", és nem gondolta, hogy ezzel ennyire megbánt. Bocsánatot is kért, de azt mondta, őszintén nem szeretné abbahagyni, mert szeretne egyetemre menni, de nem annyira jó tanuló, hogy bejusson az államilag finanszírozott helyek egyikére, ezért gondolta, hogy keres egy kis pluszt.

Nem tudom, mit gondoljak.

2015. jan. 18. 20:15
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha bejutni nem elég jó tanuló, bentmaradni sem lesz az. A dékánnal meg hiába fekszik le, diplomája nem lesz tőle. Súlyosan csalódnék magamban, hogy idáig sikerült juttatnom a lányom. Megtiltanám ezt a viselkedést, amíg csak hajszál esélyem is van rá hogy tudok rá hatni.
2015. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jogi egyetemre szeretne menni, 467 pont az államilag támogatott. Be tudna jutni, csak költségtérítésesre.
2015. jan. 18. 20:24
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Bocsánat, kicsit OFF, de a férfiakkal való hetyegés helyett akár tanulhatott volna és akkor lenne kicsit több pontja ;)
2015. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem kell a szülőt letámadni rögtön. Mi az, hogy ő juttatta idáig?

Az én szüleim 30 éve élnek boldog, példamutató házasságban, a mai napig ugyanúgy szeretik egymást. Nagyon boldog gyerekkorom volt a testvéremmel együtt. Taníttattak minket, jó sulikba jártunk, mindig vidám volt a légkör otthon, se hangos szó, se idegeskedés stb. Tényleg mint egy álom. Következetesen neveltek, nem volt minden ránk hagyva. És mégis, én egész életemben faltam a férfiakat. Nagyon durván. Igaz pénzért soha. Csak szórakoztam. Le lehet r.bancozni, nem izgat. Itt vagyok 30 évesen, a mai napig nem tudok ellenálni egy jóképű pofinak és egy kis udvarlásnak.

Ne haragudj kérdező, a kérdésedre nem tudok válaszolni, nem tudom mit tennék. Csak szerettem volna elmondani, hogy nem kell egyből a szülőt hibáztatni. Lehet, hogy a te hibád, lehet, hogy egyáltalán nem. Fogalmunk sincs miképp nevelted a gyerekedet.

2015. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a pénzért szexelés sem feltétlenül rossz.


De jelezhet pl. gyerekkori molesztálást is.

2015. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!