Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért aggódnak így a szüleim?

Miért aggódnak így a szüleim?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magam a kortársaim között. Nem is nagyon barátkozom senkivel. Szüleimmel járok szórakozni, mondjuk oké, ők tényleg nagyon menők és mindig jó helyeokre visznek... Nem tudok beszélgetni/szórakozni a velem egykorúakkal. Semmi közös pontot nem találok bennük (zenei ízlés, öltözködés, világnézet, stb)..

Ez engem nem zavar, vannak barátaim, csak nem az én korosztályomból.

A szüleim viszont folyton azzal pszikálnak, hogy el kéne kezdenem normálisan viselkedni, diszkóba járni, rendes zenét hallgatni, összeszedni egy fiút... Szerintük túl sokat olvasok és tanulok (?), és nem élem az életet...

Miért aggódnak így, ha én jól érzem magam? Szerintetek ez jogos?



2015. jan. 26. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és 15 éves lány vagyok.
2015. jan. 26. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem korai még fiúkról,meg discoról beszélgetni,1-2 év múlva talán majd jobban érdekelnek ezek a dolgok is!Egyáltalán nem probléma hogy,nem érzed jól magad a kortársaid között,én is így voltam,a legjobb barátnőm majdnem 10 évvel idősebb tőlem!Közöld velük hogy neked ez így jelenleg jó,nyugtasd meg őket hogy jól érzed magad és talán elfogadják hogy te ilyen vagy! :) 24/L
2015. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Hová visznek a menő szüleid?

Mert abból, amit leírtál nekem csak az lenne aggasztó, hogy a szüleiddel mész "menő" helyekre...

2015. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát apáék az egész várost ismerik, mindenhova van bejárásuk...

Ja és a menő alatt az itteni (Vajdaság) vándorszínházi előadásokat, versesteket, Depeche Mode partit meg koncert utáni bulikat apa valamelyik zenész társánál értem... Valószínűleg a menő szó nem azt takarja, amire mindenki gondol... :D Bocsi.

2015. jan. 26. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:

nem jogos, nekem is másmilyen világképem, meg eléggé sajátos ízlésem van, ami másoknak akár bizarr is lehet (hózentróger szoknyával, hegesztőszemüveg, zsebóra.... jehh :D), a zenei ízlésem meg... hát arról ne is beszéljünk :') Mondjuk én szeretek bulizni, van sok barátom, meg eddig többször is volt már valamiféle kapcsolatom, mert hát úgy hozta össze a jóisten, de diszkóba semmiképp se mennék. Az veszélyes, meg tele van mindenféle tróger arccal >< csakis házibuli... és azért összejönni valakivel, hogy legyen valakim?? Megint eléggé nagy hülyeség, csak akkor szabad bárkivel kapcsolatot létrehozni, ha tényleg szeretitek egymást, nem csak hogy "legyen".


De az olvasás meg a tanulás tényleg fontos :DD Igenis éled az életed :* <3


15/L (ha akarod rám írhatsz ;) )

2015. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 éves koromban én is azt hittem, hogy különb vagyok a társaimnál és nem nagyon barátkoztam velük. jó nagy hülyeség volt, majd később rájössz és bepótolod.
2015. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha sokat olvasol és tanulsz, valószinűleg azért nem tudsz vegyülni azokkal akikkel vegyülni kéne, mert maga az a szó arra utal, hogy egy olyan társaság aminek kiszabott tualjdonságai vannak. Most csak hülyék.

Azért nem találsz velük közös nevezőt, mert nem a te szinteden állnak. EZ a normális. Ilyenkor a te szintedhez hasonló emberekkel próbálj barátkozni.

A szüleid szerint az a normális, hogy discoba jársz, meg "rendes" zenét hallgatsz?

Az a normális, amit annak tartasz.

17/F

2015. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!