Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék segítséget kérni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék segítséget kérni. Meleg vagyok, és fiatal. Van egy szerelmem, de ez csak egyoldalú. Elmondtam neki, de ő nem szeret, és azóta rengeteget sírok. Mit tudok tenni? A többi meleg hogy vészelte ezt át? A szüleim nem tudják mi bajom, de aggódnak.

Figyelt kérdés
nem mondhatom meg nekik hogy mennyire kikészít hogy nem lehet az enyém, és most hogy vége az általánosnak, el is válnak útjaink végleg:( szerintem nem élem túl ezt...
2012. aug. 2. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy meleg vagy, még nem fáj jobban a viszonzatlan szerelem mint egy hetero-nak. általános érzés, mindenkivel megtörténik legalább egyszer életében, sajnos el kell fogadni.
2012. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont!

Ha nem tehetsz semmit, és elválnak útjaitok, el kell engedni! nehéz, de nem tudsz tenni ellene! Másokkal is megesik az ilyen, ilyen az élet.

2012. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ne is mond...

Egyszer én is odáig voltam egy srácért , de ez is egyoldalú szerelem volt, ő nem viszonozta :/

Sokat sírtam én is, de a szüleim előtt ezt az érzést fájón folytottam el magamban, még ennyi idős koromban.

Nem gondoltam rá, éltem a saját kis életem, sokat buliztam, és elfelejtettem !

De sajnos ez ilyen, át kell vészelni, most még hánykolódsz az érzelmek hullámain, de mikor megtalálod valakiben az igazi szerelmet ami már 2 oldalú hajótöröttként (már ketten) új tutaj építésébe kezdtek, és együtt eveztek a szerelem szigetére .

2012. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De azért egy melegnek annyival nehezebb, hogy ha egy heteroba szedt bele,hogy akkor egyáltalán esélye se lehet.Ha heteronak megtetszik vki ak k van esélye, hogy a másiknak is tetszik.De egy meleg szerelmes lesz vkibe akkor annak a vkinek melegnek kell lennie, és viszonozni az érzéseke.Szóval egy meleg többször csalódhat.

Kedves kérdező gondolom te is egy heteroba szerettél bele.Én se tudok neked mit mondani mint, hogy felejtsd el.Tudom, hogy nehéz, de majd egyszer megtalálod az igazit.

2012. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudatosítd Magadban, hogy még sok csalódás fog érni, és át kell vészelni ezeket. Keress más partnert! Sajnállak!
2012. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sz*r érzés, én is jártam már így. Mást nem tehetsz, mint próbálod kibírni. Az sokat fog segíteni, ha nem találkozol vele, nem is látod, nem is beszéltek, sőt ha vmelyik közösségi oldalon ismerősöd, javaslom tiltsd le, hogy ott se lásd. Hidd el könnyebb lesz így. Persze így sem 1 hét lesz, mire túlteszed magad rajta...
2012. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Korod?
2012. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!