Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » S. O. S! A fiam elvesztette a...

S. O. S! A fiam elvesztette a kollégiumban a személyiét és az összes papírját, rögtön újat kell csinálni, vagy lehet várni pár napot hátha megkerül?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet várni, csak nem épp most akarják igazoltatni a rendőrök ebben a pár napban... nem mindenki ér rá azonnal rohanni újat csináltatni, és igen az ember ilyenkor mindig vár egy kicsit, hátha előkerül :) kollégiumban ennek elég nagy is az esélye
2015. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2hete vesztettem el,vártam pár napot,aztán elmentem megcsináltatni.Ugyanezen a napon meg megtaláltam az irataimat az egyik táskámban ,szóval feleslegesen futkostam a köröket :) Vannak néha normális emberek akik leadják,úgyhogy várnék pár napot.
2015. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Be kell jelenteni az okmányirodában, ők szólnak a rendőrségnek, hogy köröztessék. Ideigleneset tud csinálni.
2015. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs az ágya alatt vagy az utazós táska valamelyik zsebében?? nekem ott szokott leni!
2015. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok egy picit szerintem, hátha megtalálta valaki, és leadja
2015. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Várjatok! Ha a kollégiumban hagyta el, akkor egészen biztosan meg lesz. Meg kell kérdezni a portást, takarítót, vagy aki mindennap megfordul ott.

Én kétszer hagytam el irataimat, egyszer csak a diákigazolványomat, egyszer meg minden papíromat tiniként. Először az utcánkban valahol, akkor még nem volt cím a diákigazolványon, de volt olyan kedves a megtaláló, hogy beadta a két utcával arrébb lévő suli portájára, így vissza került hozzám.


A második körnél hazafelé tartottam gimiből és a buszon hagytam el. Kb. két hét múlva csöngetett be egy vadidegen hozzánk, hogy a buszsofőr küldi, takarítás közben találta meg.

Pár hete én is találtam egy pénztárcát leginkább csak iratokkal a buszon. Gondolkodtam rajta, hogy elpostázzam-e, de mivel 150 km-re szólt az illető címe, ezért gondoltam inkább odaadom a sofőrnek. A sofőr elmondta mi ennek a menete, én megkerestem az illetőt a jól ismert közösségi oldalon és elmeséltem a történteket, tudtommal hozzá is visszakerült 1-2 hét alatt.


Szerintem mindenképpen várjatok, ha iratokról van szó és nem eltette, becsúszott csak valahova véletlen, akkor meg lesz az! Ezekkel általában becsületesek az emberek és átérzik, hogy nem 2 forint sajnos mindent újracsináltatni, az időről meg ne is beszéljünk.

Jelentsétek be, hogy eltűnt!

2015. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!