Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok kamasz lány miért öltözköd...

Sok kamasz lány miért öltözködik fiúsan, a fiúk egy része pedig sokszor tökre csajos cuccokban mászkálnak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az tetszik nekik, abban érzik jól magukat.
2015. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hol laksz,de én ilyet nem tapasztaltam még.
2015. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha bármi elképzelésed van a jó ízlésről, és stílusosságról, ilyet nem kérdezel.
2015. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én lány vagyok és azért járkálok fiús cuccokban,mert férfiak közt nőttem fel és ezt láttam,ez tetszik.
2015. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az előbbivel swemmi baj nincs mm a fiús lányok tök menők szerintem:D

azutóbbi meg hát divat majd kinövik...

2015. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

én kamaszként azért húztam fiús ruhákat hogy a fiúk ne figyeljenek fel arra hogy nézek ki, és ne nőként hanem emberként bánjanak velem.

mikor pedig egy fiút meg akartam szándékosan alázni bosszúból direkt elővettem a nőies ruhámat, ami miatt a fiúk nekimentek a tábláknak az utcán.

odamentem a fiúhoz aki miatt a ruhát felhúztam, flörtöltem vele, a fiú majd meghalt hogy megszerezzen, és utána jól átb.sztam anélkül hogy megkapott volna.

másnap pedig bementem a suliba a szokásos szakadt ruháimban mintha mi sem történt volna.

akkor esett le neki hogy én az a lány voltam... addig fel sem tűnt neki az összefüggés.

2015. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a fiús öltözködés alatt a nadrág/pólóra gondolsz, annak van magyarázata: kényelmesebb. A szoknya felcsúszik, a harisnya kiszakad, a blúz átlátszó. Annyival egyszerűbb a farmer. A nőies fiúkat én sem értem,ez a divat.
2015. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-Fiús lány:jóval kényelmesebb(gondolom női viselethez még nem volt szerencsém)

-Lányos fiú:tele van a média az ilyenekkel és ott ezek mindig a "jó fiúk" és mivel ennek a generációnak(sajnos az amit a magaménak tudhatok) a nagy rész ezen nőtt föl tévesen azt a következtetést vonja le, hogy ez jó. Plusz mindenhonnan az jön, hogy "meleg büszkeség" *köp*, valamint a metroszexualitás egyre jobban terjed, és ezek az "irányzatok" előnyben részesítik a nőies öltözködést annak ellenére hogy férfiak/annak tűnnek és ezt látják/hallják ez terjed és birka módjára elkezdenek ők is bégetni a nyájjal.

2015. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fiúsan öltözködik a lány és hisztizik, mert nem akar szoknyát felvenni ünnepségre, akkor valszeg inkább férfi testbe akart volna születni. A fiúk meg ezt látják a TV-ben, hogy erre buknak a csajok. Én nem bukok arra :S
2016. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!