Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 18 éves lányotok egy nála 11 évvel idősebb férfival állítana haza?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
-szerinted ?
2015. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok az a 11 év ilyen arányban. Épp nagykorú lett a lány...a férfi meg már 30 majdnem.

Én leülnék a lányommal beszélgetni...

2015. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez attól függ, milyen lenne a lányom, milyen lenne a viszonyunk és hogyan lenne bevezetve ez a "beállítás".

Csak a korkülönbség miatt nem dőlnék a kardomba, szerintem ez a két embertől is függ. ne csak hogy "11 évvel idősebb férfi" meg a 18 éves kislányom.

2015. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

az én volt férjem 16 évvel volt nálam idősebb.

csak mosolyognék és azt mondnám vazze remélem nem hal meg ő is úgy mint apád.

2015. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem vészes.
2015. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretségi körömben volt ilyen. A lány anyja ki is volt akadva, de a kapcsolat hamar véget ért, mert a lány folyton bulizott, szórakozott volna. A srác pedig már dolgozott, valami multinál napi 12 órában, és megunta a csaj emiatti örökös hisztijeit.
2015. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém hazaállitott. Már több éve együtt vannak. Össze költöztek. Már a lányom is dolgozik. A srác nagyon rendes. A szülei ugyan elváltak, de nagyon kedvesek. Nekem nagyban hozzájárult az elfogadáshoz, hogy a szüleim és a párom szülei közt is megvolt a tíz év korkülönbség és nagyon boldog volt a házasságuk. Szóval ez teljesen személy nem kor függő.
2015. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Érdekes kérdés és érdekes hozzáállás,nem értem az elszörnyülködést,és mi van ha még nagyobb korkülönbözőség fog előfordulni,remélem nem fog kardba dőlni!!!a vonzalom kiszámíthatatlan, és sokféle vonzalom van, van akit a pénztárca vastagsága vonzza,van akit az autó,van akit a látott jómód,Egy csomó példát tudnák felsorolni, de mi van ha ép a fordítottja fordul elő ,mikor egy fiatal szépség levadássz egy idősebb jó menő pasit ???
2015. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Attis0609 válasza:
100%

Nem a korkülönbség a lényeg, hanem hogy megértsék egymást.

Ha nem fog működni, akkor úgyis vége lesz nemsokára, ha működik, akkor meg nem hiszem, hogy ilyesmi miatt tönkre kellene tenni egy jó kapcsolatot.

2015. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig a pénztárca vastagságát emlegetik egyesek, mint a vonzalom okát. Ez elég buta leegyszerűsítés szerintem, mert létezik igazi szerelem a korkülönbségtől függetlenül (ld. Celine Dion, aki máig hűen és példaértékűen szereti, ápolja a 25 évvel idősebb, már nagyon beteg férjét).
2015. febr. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!