Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány /fél évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány /fél évvel idősebb mint én/. Reggelente szoktam vele találkozni a buszon mikor megyek a suliba, valamint még akkor is amikor jövök haza suliból. A gond az, hogy nem ismerjük egymást. Szerintetek hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem,hogy hogyan szólítsam meg.......stb.

Normális válaszokat várok.


2012. okt. 5. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát....ez így elég gázos...mert csak úgy leszólítani nem igazán jó.Először próbáld meg éreztetni vele,hogy szándékod van vele kezdeményezni.De....ez így olyan nem jó..-így tanácsot adni nem is lehet igazából..de tudom mit érzel,mert velem is előfordult fiatal koromban. Nem mertem kezdeményezni, visszatekintve...meg is bántam.
2012. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem ismered, honnan tudod, hogy fél évvel idősebb mint te?
2012. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is éreztesd, hogy szimpatikus neked, mosolyogj rá, legyél magabiztos, ne vágj fapofát. Egyébként kérdezd meg, hogy leülhetsz-e mellé vagy foglalt a hely? Ha leülsz mellé, megkérdezheted, hogy milyen napja volt, hova jár suliba, ilyesmik, bemutatkozhatsz, megkérdezheted, hogy őt hogy hívják. :)


Az első reakciókból úgy is látni, hogy szimpatikus vagy-e a lánynak vagy sem.

2012. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!