Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idősebb szülők Ti mit szólnáto...

Idősebb szülők Ti mit szólnátok, ha egy 18 éves lánnyal mennék haza és a 2 hónapos lányával, hogy Ő a barátnőm?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok...

2014. okt. 23. 20:17
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
98%
Hát bizonyára érdekelne hogy hol a gyerek apja...
2014. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Na és a baby ? Ő kié ? Joggal merülne fel ez a kérdés szüleidtől is . Te tudod mit csinálsz .. ha őszinte érzelmekről van szó ,nem gond ..reméljük a leányzó sem csak apukát akar "fogni" a gyermekének .
2014. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem tervezett gyerek. Amikor megtudta aki csinálta (akit nem lehet apának nevezni...) hogy terhes lelépett.
2014. okt. 23. 20:23
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Csinálnék egy teát mindenkinek, összeülnénk ismerkedni és babáznék egy picit. Ennyi. Kíváncsi lennék, milyen ember, és arra is, mit szeretsz benne, és természetesen érdekelne, kié a baba. De úgy érzem, nem ítélkeznék előre. Elég nyitott és toleráns ember vagyok, ez pedig nem tragédia, csak egy baba :))) N31
2014. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

"...és a 2 hónapos lányával, hogy Ő a barátnőm?"


Inkább az anyjával barátkozzál...

2014. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Hát én a helyedben elmondanám előre, hogy mi a helyzet, még mielőtt találkoznának. Ha nem jól reagálnak, ne direktben a lányon és a babán csattanjon.
2014. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Azt csinálnám, mint a négyes. Szeretném megismerni a lányt, majd utána eldöntöm, hogy mit gondoljak.
2014. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is beszélj erről velük előre, ne ott legyen a meglepetés hogy beállítasz egy lánnyal és egy gyerekkel.
2014. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom, azt szólnám, hogy "Sziasztok!" - ez erősen sanszos:) - azért bármilyen "vén" is vagyok, egy 2 hónapos gyerekkel még nem lehet halálra rémiszteni:)))

Aztán várnám, hogy meséljetek, amikor és amennyit akartok... amit biztosan nem csinálnék:

1, nem faggatóznék erőszakosan

2, nem osztanék kéretlenül gyereknevelési tanácsokat

3, nem szólnék bele a kapcsolatotokba

4, nem kezdenék hülyén gügyögni a gyereknek:)))

2014. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Még nem történt meg a találkozás és nem tudják, hogy van gyereke.
2014. okt. 23. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!