Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol vesztek cipőt kamasz...

Hol vesztek cipőt kamasz gyerekeiteknek? Megfizethető áron, divatosat, ami nem megy szét 3 hónap alatt? 37-es lánycipőt és 44-es fiúcipőket kell vennünk (12,5 és 13,5 éveseknek)

Figyelt kérdés
Kínai kizárt, de nagyon rossz tapasztalataim vannak a Deichmanban kapható Adidas és Nike cipőkkel is. Az árukhoz képest silányak. Szóba jön még a Tisza cipő, de nem tudunk mindig 26.000 Ft-ot adni egy párért.

2015. febr. 21. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
office shoes, playersroom, zara
2015. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Garage storeban van akció kb minden évszak közepén. Én is 12 ezerért meg hasonlókért szotam venni Vans-t DC-t meg mindent ami manapság "menőnek" számít. És amúgy jó is.


A nem cipőre specializálódott cégek cipői nem sokat bírnak. Bershka Pull Zara kb fél szezont.

2015. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Dechatlon-ban a túra részlegen a kék termék fölirat alatt érdemes megnézni, ott általában 10.000 alatt van az ár és a Quechua nagyon jó minőség, vagy nem kék termék és akkor némileg több de sokáig kitart(régi cipőm 5 évet szolgált aktív használatban, 3 emberen keresztül és ha nem nőttem volna ki még mindig használnám).
2015. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a túrabakancsok annyira nem divatosak
2015. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a lánycipőkről tudok nyilatkozni, nekem az esetek többségében Tamarisból vagy RENOból vannak... :) Általában 15000 körül mozog az áruk, de cserébe évekig cipők. És jól is néznek ki. 37-es méretből meg általában szokott lenni, én járom meg mindig a 39-es lábammal. :D Egy tipp, akkor kell menni cipőt vásárolni, amikor mennek a nagy leárazások a plázákban. :)
2015. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

En minden ruhámat Parndorfban veszek, mert márkásak és ahoz képest jó áron vannak. Kb havonta megyek, és mindent meg tudok ott ven, sőt az út sem hosszú kb. 30-40perc (Mosonmagyaróvári vagyok).


15/F

2015. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 13,5 éves már el tudja dönteni, melyik stílust szereti, abból kéne valamit választani

és ha meg tudod tenni, akkor legyen neki 2 pár amit felváltva hord, így cípő sokkal lassabban megy tönkre

2015. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!


Túrabakancsok vannak, mert kirándulós család vagyunk, de szerintem a lányom kinőtte, hirtelen nőtt meg a lába.


Renot megnézzük majd, Players-ben még sohasem láttunk semmit.

A 13,5 éves fiamnak van egy Tisza cipője, amellé kellene még egy pár tavaszra. (téli van.) Nagyjából mindegy neki, csak fekete legyen :-))Nem haragudnék, ha nem nőne tovább a lába.


A lányommal nagyobb bajban vagyok, neki több stílusú cipő is kellene, csinosabb is, farmerhez is.

2015. febr. 24. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2015. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Érden lakunk, Budapest, Budaörs, Törökbálint, alkalmanként Szombathely, Győr jön szóba a vásárlások terén.
2015. márc. 3. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!