Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol vizsgáltassam ki magam,...

Hol vizsgáltassam ki magam, szerintem paranoid személyiségzavarom van? 17F Ez súlyos?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, se barátnőm ,anyával jobb a kapcsolatom, apám nem foglalkozik velem stb-

Nem bízok meg senkiben, úgy érzem sokan utálnak. Az osztályból is sokan, régi sérelmeket nem felejtem el, úgy érzem sok tanár is ellenem esküdött.

Interneten is utána néztem és szerintem ezek alapján az vagyok, de kéne orvosi vélemény.

Sorolhatnám ,de most nincs időm.


Úgy akarom kivizsgáltatni magamat, hogy anya ne tudja meg, mert megütne. Tényleg így érzem, ez nagy baj.


2015. febr. 24. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy vannak szorogásaid.

De a paranoid személyiségzavar szerintem ennél sújosabb tűneteket produkál.

Próbálj meg beszélni anyukáddal, hogy vigyen el egy pszickológushoz, vele tudsz majd erről beszélni.

2015. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy része kamaszpanasz, a lőfegyver mánia, éles fegyverrel mászkálni akarás nem annyira. Mielőtt ezredszer is kérdezel itt, vagy lelövöd apukádat, vagy egy tanárodat, tényleg szakemberrel is beszélgess ezekről, ahogy több kérdésednél is már tanácsolták többen is.

Ha anyukádat szeretnéd kihagyni, akkor a esetleg a gyerekorvost kérdezd meg, hova mehetnél el pszichológushoz oep alapon.

2015. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve háziorvost, akihez tartozol. Ő tud irányítani, hol tudsz erről beszélgetni.
2015. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek a védőnőhöz, aki elutal az iskola pszichológushoz. Remélem minden rendben lesz.
2015. febr. 24. 20:10
 5/5 anonim válasza:
Nálunk van paranoiás a családban, az egyik legjellemzőbb tünete, hogy nem ismeri be a saját üldözési mániáját. Ez neked biztos nincs, hisz érzed, hogy túlzóak az érzéseid. Nem kell háziorvos. Pszichológushoz, pszichiáterhez spontán, beutaló nélkül érkezhetsz, időpont sem szükséges. Nézd meg, hogy hol van a városodban pszichiátria. Mindenképpen fordulj szakemberhez, és minél hamarabb!
2015. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!