Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Randira milyen ruhát vegyek...

Randira milyen ruhát vegyek fel? 17F

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Szmokingot.
2015. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hova mentek? Mit csinaltok? Es milyen a csaj stilusa? Farmer polo vagy noiesebb vagy rocker? Ha ezeket megirod megirom mit vegyel fel.
2015. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hova mentek,de ha nem színházba vagy valami olyan helyre ahol illik kiöltözni,akkor mindenképp olyan ruhát válassz amit a hétköznapokon is szívesen viselsz és jól érzed magad benne. Én ugyan lány vagyok,de ha randira megyek mindig igyekszem oda figyelni arra,hogy ne vigyem túlzásba és általában az akkor éppen kedvenc ruhadarabomat veszem fel :)


Ha te egy lazább gyerek vagy (farmer+poló) akkor ne menj el egy vászonnaciba meg ingbe,zakóba..mert nem fogod magad jól érezni! Tapasztalat!

2015. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy kényelmes legyen.
2015. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan abba mint amibe akkor mennél, ha egy barátoddal találkoznál... csak mosakodj meg előtte, fújd be magad, ezek a dolgok.
2015. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ami természetes számodra akár ing-farmer akár póló... és tényleg jó lenne tudni hova mentek!
2015. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!