Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves lány vagyok. Van egy...

DoDo2001007 kérdése:

14 éves lány vagyok. Van egy fiú, aki nekem tetszik és elhívott randira. Ez lesz az első randim és nem tudom mit vegyek fel. Inkább kényelmes, vagy egyberuha, vagy szoknya? A városba megyünk sétálgatni.

Figyelt kérdés
Ruha választás

2015. febr. 1. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen olyat ami a stílusodnak és az alakodnak megfelelő. nincs meleg, de egy csinos miniszoknya harisnyával kötött pulcsival szerintem baromi aranyosan és szexin nézhet ki ;) de akár egy sima farmer ami jól áll rajtad egy különleges, csini blúzzal, szép nyaklánccal is tök jó. mivel csak sétáltok szerintem ne vegyél egyberuhát nekem ezkicsit túlzásnak tűnik. és én magassarkút sem vennék fel a helyedben
2015. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyat vegyél fel, ami kényelmes és meleg. Ne most vegyél fel magassarkút, ha nem szoktál benne járni, mert a sétálás felénél már fájni fog a lábad. Nem tudom, mennyire vagy fázós, de én- mivel az vagyok-, felvennék egy harisnyát a farmernadrág alá, a szokásos kényelmes csizmámat venném fel, de egy szebb fölsővel, csinosabb pulcsival + ékszerekkel, ha esetleg mégis beülnénk valahová melegedni. Pl. ilyesmire gondolok (bár nem ismerem a stílusod):


[link]

2015. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Én nem bonyolítanám ezt túl, egy sétálgatáshoz olyan ruhát vennék, amit amúgy is hordok, tehát se nem szoknyát, egyberuhát meg főleg nem, hanem valami kényelmeset. Ezt első randin is így csináltam és ma sem szoktam másképp csinálni.

25/N

2015. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!