Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy pizzázós, mozis randira...

Egy pizzázós, mozis randira mit vegyek föl?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha kényelmes lenne, de egyben szexi, nőies... lányok, tudjátok mire gondolok.. Tudnátok segíteni, esetleg linkelni képeket?

2015. febr. 18. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen ruháid vannak amik szóba jöhetnek? így írhatom hogy én mit vennék fel, de nem biztos hogy hasonló ruháink vannak. ugyanez akkor is ha linkelek.

de úgy általánosságban egyszerű farmer mondjuk meg egy jó fölső hozzá. magassarkút is felvehetsz szerintem, ha beültök valahova aztán meg mozi és nem kell sokat sétálni.

2015. febr. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
45%
Tudom, nem divatok a színek, de én valami színes felsőt vennék fel
2015. febr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szűk sötét színű farmer, egy fehér laza blúzt ( alább ), és egy laza blézert. De az ehhez hasonló blúzok önmagukban is megállják a helyüket. Nem tudom, hogy cipőben mik állnak a rendelkezésedre, de én egy sima fekete téli cipőt vennék fel.


[link]

2015. febr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én világosabb színű riflét,fekete bodyval vennék fel:)
2015. febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!