Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 17 éves fiam szándékosan...

A 17 éves fiam szándékosan tönkretette a telefonját, amit a diákmunkával szerzett pénzéből vett. Szerintetek megbüntethetem?

Figyelt kérdés
4 hónapja dolgozik diákmunkát. Rendelt a telenortól egy Samsung Galaxy S 5-öt, meg meg egy Nokia 301-et. Gondoltam, okos volt, mert rendelt egy "póttelefont". De nem... fogta, és kidobta az erkélyről (családi ház). Hüledezek, hogy ez most mire volt jó. Azt mondja, hogy mindig is szeretett volna tönkretenni valamit ami százszázalékosan az övé, amiért ő dolgozott meg. Gondoltam rá, hogy megbüntetem, de az ő telefonja volt, nekem semmi közöm hozzá. Esetleg azzal büntetem, hogy plusz kiadásokat szórok a fejére?
2015. márc. 3. 06:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
lol
2015. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Secret184 válasza:
Szerintem még véletlenül se kell megbüntetni. Biztos nem én vagyok az egyetlen ember a világon, aki tett már tönkre valamit túlzott érzelmi kitörés miatt. Nekem volt dolgom egy lánnyal, aki valami egészen undorító módon bánt velem, és pechemre pont telón írtam neki. Annyira bepipultam, hogy izomból a földhöz vágtam a telefont, nem is élte túl. Mikor itthon meséltem mi történt, akkor a szüleim persze mondták, hogy biztos nem csinálnék ilyet, ha saját pénzből vettem volna. Ilyen gondolat mögött én inkább felelősség-teljességet vélnék felfedezni. Egyszerűen kíváncsi volt erre az érzésre.
2015. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!