Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy a mai tini...

Normális hogy a mai tini lányok egymás közt kipróbálják a csókolózást, hogy nehogy beégjenek a fiú előtt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
most divat, régebben ez nem volt így
2015. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
24%

Ezt hol tapasztaltad? Mert nálunk ez nem szokás, vagy csak én nem haladok a korral.

Ja, véleményem szerint ez nem normális.

2015. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Ilyet én sem hallottam. Olyat már jópárszor láttam,hogy bulikba két lány smárol-vagy fogadásból vagy csak úgy- de "gyakorlás' céljából még nem hallottam.

Amúgy meg egyáltalán nem normális. Abban a pillanatban elveszik magának a csókolózásnak az értelme,és egy értelmetlen,érzékétlen nyálcsata lesz csak.

2015. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, szerintem ebbe nem lehet beleszólni, hogy most normális vagy nem. Leszbikus lány vagyok, így ugye természetes, hogy lányokkal csókolózok, viszont nem igazán tudom megérteni, hogy mi értelme van gyakorlásból "elpazarolni" az első csókot.:D Sok hetero barátnőmmel csókolóztam, viszont egyikükkel sem azért, mert "gyakorolni" akart, hanem mert kíváncsi volt milyen velem. Figyelj, szerintem egy lány sem fog lelkileg "sérülni" ha kipróbálja egy másik lánnyal, csak tényleg semmi értelme nincs:D.
2015. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
normális
2015. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez egyaltalan nem normalis,nem tapasztaltam meg ilyet.
2015. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

"most divat, régebben ez nem volt így"


Mennyire régebben? Mert abban a korban, amikor még nem volt koedukált nevelés, bizony a kamaszok az első szexuális élményeiket azonos neműekkel élték meg. Nem volt más kéznél. Olvasgass a fiú- és lánykollégiumokról.


Viszont manapság tényleg nem értem, mi értelme volna. Engem is az első szerelmem tanított meg csókolózni, remek leckék voltak.:)


És, ja, már nagymamakorú vagyok.

2015. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt azok a lányok csinálják akik félnek hogy beégnek a fiú előtt- tehát a fiú előtt sem önmagukat adják, hanem betanult sémákat, mivel megfelelési kényszerük van az ellenkező nem, és az társadalom felé.

EZ a nem normális. az hogy lánnyal is ki akarja próbálni, miért ne.

2015. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"mai tini lányok"? Én hallottam már ilyen történetet felnőtt nő szájából is.
2015. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sokan kipróbálják, csak nem verik nagy dobra... a fiúk nagy része is bi már, én is smároltam már haverommal, csak nem mondjuk senkinek, így mindenki számára olyan, mintha nem történt volna meg :D
2015. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!