Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok, ha egy ismeretlen...

Tini lányok, ha egy ismeretlen fiút a buszon aranyosnak mondjátok egymás között és nevetgéltek, akkor az most jót vagy rosszat jelent, tetszik vagy sem nektek a fiú?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Azért röhögnek, mert látják, hogy milyen ronda vagy
2013. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha aranyos akkor az pozitív:) és bármin röhöghetünk..

én akkor is röhögök és arinak nevezem a gyereket ha valamivel beég xDD

2013. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányok nem neveznek aranyosnak olyan fiút, aki tetszik nekik. Valószínűbb, h csúnyának találtak, és kiröhögtek.
2013. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

"Aranyos"...ezt kiskutyákra szoktam mondani és nem pasikra :)

Sok pozitívat ne várj egy ilyen jelzőtől

2013. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én akkor hívok egy fiút aranyosnak, amikor kisfiús, babaarca van, de ez a jelző nem azt jelenti nálam hogy bármit is akarnék tőle
2013. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszene akkor nem is állnék vele szóba :D
2013. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg kisfiús vonásaim vannak, egy csaj már babaarcúnak is nevezett. Egy lánynak már tuti bejöttem egyébként, ennyit tudok biztosan, a többi az csak jel, hogy talán igen bejöttem a lányoknak, talán nem. Ezért is kérdezem, hátha többen értitek, hogy most a buszos dolog mit jelenthetett, mert én nem vágom.
2013. jún. 19. 18:40
 8/8 Ipso válasza:
Jót is és rosszat is jelenthet. Az emberek gyakran nevetgélnek, ha zavarban vannak. De van, hogy azért nevetnek, mert kinevetnek téged. Sajnos ezt nem fogjuk tudni neked eldönteni, a legjobb az, ha megpróbálsz elhívni egy-egy lányt randira.
2013. jún. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!