Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak itt olyan ok akinek a...

Vannak itt olyan ok akinek a szülei túlzásba vitték az atyai pofonokat?

Figyelt kérdés
Néha apám megüt ököllel mert azt hiszi hogy igaza van de nem. Kiskoromban is vert nem sűrűn de nagyon (többször eltörte a fakanalat rajtam (most már vicces akkor nem volt az ))Lehet hogy ettöl vagyok önbizalomhiányos? Mármint egyszer már majdnem sikerült volna egy randit elintéznem de apám aznap megütött többször is teljesen elment a kedvem és nem is mentem el a csajhoz. 17 éves vagyok se barát se senki. hogy lehet ebböl ki törni? Mert hiába érzem magam bátornak néha mindig eszembe jut hogy apám ettől még ugyan úgy megver. Tehát egy szerűen ha lenne barátnőm ami nem lesz..akkor félnék vele kéz a kézben sétálni mert magamban tudnám hogy otthon úgyis csak egy gyáva bokszzsák vagyok..De szeretem az apámat rengeteg mindent tett értem. csak az ő munkahelyén is vannak nagyon nagy gondok. Szerintetek szomorú ha vlaki a rokona miatt lesz érzelmi selejt,agresszív vagy szociopata?

2015. jan. 31. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem vagy gyáva bokszzsák! Másrészt azt lehet gyávának nevezni, aki nem a saját súlycsoportjával kezd! A munkahelyi gondjait oldja meg a munkahelyén.

Harmadrészt ez szörnyű, de használd ki ezt a pár hónapot, amíg felnőtt leszel, mert most még lehet vele takarózni, de a későbbiekben csak TE vagy a felelős azért, hogy érzelmi selejt, agresszív vagy szociopata leszel. Olyan leszel, amilyen lenni akarsz.

2015. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2PacShakur válasza:
79%
Az nem jo ha apad meg mindig ver! Sok olyat hallotam hogy az apa megolte a gyereket! Alj ki magadert mond apadnak hogy lassan felnot vagy koszond meg neki a sok jot! Es ne vigye haza a munkahelyi gondokat! De ha sulyos a CSALADOn beluli eroszak akkor csak rebdorseg!
2015. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Akárhányszor apám hozzám ütött megkèrdeztem tőle.. Te abba látod örömöd hogy ütlegeled a lányod?.. Megoldás az neked egy problèmára?. Lenyugtat tèged? Visszaállitsa a dolhokat? Ès a legvègèn a szemèbe mosolyogtam ès mondtam nem fèlek tőled... Majd ha szüksèged lesz rám 20 èv mulva ott leszek neked.. Hogy lásd nem lettem olyan ember mint ahogy neveltèl
2015. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!